Vyras į prieglaudą Klaipėdoje esą atvežė mėsos gyvūnams: atvėrusios maišą darbuotojos vos nenualpo

Protu nesuvokiamas reto žiaurumo išpuolis Klaipėdoje. Į gyvūnų prieglaudą atvažiavęs vyras šios darbuotojoms įteikė maišą, kuriame, anot jo, mėsa gyvūnams. Po kiek laiko patikrinusios maišo turinį prieglaudos darbuotojos vos nenualpo. Viduje gulėjo trys šunys nudirtais kailiais. Nusikaltėlio ieško policija, o vaizdai, įspėjame, šokiruojantys. Įspėjame: straipsnio pabaigoje yra šokiruojanti nuotrauka.

Gyvūnų prieglaudos savanorė atrišą maišą. Žiūrėti į tai, kas jo viduje, gali tik stiprių nervų žmonės. Mergina vieną po kito traukia negyvus, nudirtais kailiais šunis. Juos uždarytame maiše čia atvežė vyras, kuris prieglaudos darbuotojoms pareiškė, kad  atgabeno galvijų mėsos prieglaudoje gyvenantiems žmonių paliktiems šunims ir katėms.

Merginos nieko blogo nepagalvojusios maišą su mėsą paliko lauke esančiame sandeliuke per naktį, o iš ryto pasikvietė veterinarą, jog šis patikrintų, ar tariamų galvijų mėsa nėra užkrėsta ir ją galima duoti gyvūnams. Tada tik maišą atidarius ir paaiškėjo kraupus jo turinys.

„Atidarom maišą ir tenai trys šunys. Iš tiesų, realiai negalime net patikėti, kad gali taip. Galvojom, kokie gabalai. O tai normalaus dydžio šunys nudirtu kailiu. Veterinaras apžiūrėjo, kad pora jų yra greičiausiai nudurti, nuluptas kailis ir atvežti į prieglaudą neva kaip maistas šunims. Situacija nesuvokiama“, – sako prieglaudos direktorė Simona Šakinytė.

„Tai labai.. Negaliu ramiai kalbėti, nes labai sunkūs tokie atvejai ir žmogus bet kokiu atveju norėdamas atsikratyti savo augintiniu… Atveža į šunų prieglaudą šunis, kurie yra nužudyti žmogaus rankomis. Tai protu nesuvokiama, suprantat? Tai tiesiog protu nesuvokiama“, – pasakoja prieglaudos savanorė Sandra Tamašauskienė.

Prieglaudoje esančios filmavimo kameros užfiksavo vyro vizitą: privažiuoja automobilis su priekaba. Išlipa megztinį dėvintis vyras, atriša priekabą dengiantį berzentą, ilgai po juo kuičiasi kol ištraukia maišą. Viską pro tvorą stebi prieglaudos šunys. Pasišnekėti su vyru prieina darbuotoja.

REKLAMA

„Nu, toks pilkai apsirengęs, visiškai paprastas žmogelis, apie 70 metų gal koks. Nejaunas. Paklausiau, kokiais reikalais jis čia sustojo, sako, kad atvežė mėsą, kauliukus. Paklausiau kokia čia mėsa, sako, galvijų“, – teigia gyvūnų prižiūrėtoja Margarita Biliuk.

Šiandien prieglaudoje darbuojasi ir policijos pareigūnai. Jie apklausia darbuotojus, apžiūri negyvus šunis. Čia dirbančios merginos vis dar negali atsigauti nuo šoko ir vardina teorijas, kas ir kodėl taip galėjo pasielgti.

„Gal atsikratė savo kaimynų šunimis. Gal savo šunis. Būna, suaugę vaikai išvažiuoja į užsienį ir apliek savo šunis. Negalima taip teigti be gydytojo pažymos, bet aš manau, kad vyriškis tikrai turi psichikos sutrikimų taip elgdamasis“, – kalbėjo prieglaudos savanorė Sandra Tamašauskienė.

„Neaišku išvis, ką tas žmogus dar ten. Su didžiausia priekaba, tai kalbam, kas dar ten toje priekaboje. Ir apskritai, ką jis gali dar ten padaryti, nes tai… Nesam dar turėję tokio įvykio“, – sako prieglaudos direktorė Simona Šakinytė.

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes. Šunis nužudžiusio ir jiems kailį nudyrusio vyro laukia administracinė arba net baudžiamoji atsakomybė už žiaurų elgesį su gyvūnais.


Rašyti komentarą...
K
Kukas
2020-01-30 15:54:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suradus pačiam nudirti kailį! Kad kitą kartą prieš zudydamas gyvūną, gerai pagalvotu. Parazito gabalas!!!
Atsakyti
-8

k
kada bausit siuos issigimelius????
2020-01-30 16:09:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
nera baisesniu ir ziauresniu dvikoju, o ne keturkoju. Tokiu pavyzdziu tukstanciai Lietuvoje, issigimeliai gyvuoja, nes valdzios istatymais ziaurybes nebaudziamos.
Atsakyti
-10

G
Gytis
2020-01-30 15:53:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius reikia kastruoti seni
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (50)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų