Vilnietis į Švenčionėlius atsiviliojo 19 bendraminčių: apylinkes pamilo keliaudamas traukiniu

Dėl savo nepakartojamo gamtos grožio Švenčionių kraštas vis dažniau gyvenimui vilioja ir žmones iš didmiesčių. Vizualinių komunikacijų dizaineris Šarūnas Savickas su Švenčionių kraštu susipažino atsitiktinai keliaudamas traukiniu. TV3 laidai „Sveiki atvykę“ vyriškis papasakojo, kaip po kurio laiko nusprendė čia sugrįžti ir apsigyventi nuolatos.

„Vieną dieną aš važiavau traukiniu iš Visagino ir traukinys sustojo Švenčionėliuose ir tada aš susivokiau, kad man čia labai patinka vaizdas. Po mėnesio čia grįžau, išlipau iš traukinio, pasivaikščiojau ir man čia visiškai buvo namų jausmas. Dar po metų mes jau atsikėlėme į Švenčionėlius“, – pasakojo laidos pašnekovas.

Apsigyvenęs Švenčionėliuose Šarūnas su žmona greitai pamilo vietos apylinkes ir per ketverius metus čia atsiviliojo net devyniolika bendraminčių.

„Pirmas momentas yra tas, kad čia yra labai daug erdvės, santykinai mažai žmonių ir ežerai yra laisvi, daug laukiniškumo ir galimybių. Tuo pat metu yra labai smagu būti ten, kur esi labai reikalingas“, – gyvenimo provincijoje privalumus vardijo jis.

Kūrybingas vyras pasakoja, kad Vilniuje niekada nesijautė labai savas, o atvykęs į miško gamtos apsuptą miestelį čia nusprendė įkurti galeriją po atviru dangumi, veikiančią visą parą. 

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipnio pradžioje.

Laida „Sveiki atvykę“ žiūrėkite šeštadieniais 11:30 val. per TV3!

VISĄ LAIDĄ RASITE ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų