Nelauktai Kaune suklupęs titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ atsitiesė Panevėžyje.

Atidėtose 5-ojo turo rungtynėse žalgiriečiai rezultatu 2:0 (2:0) įveikė antrą kartą nesėkmę patyrusį „Panevėžį“.

Pirmojo kėlinio pradžioje abiejose aikštės pusėje netrūko veiksmo – Franciso Kyeremeh smūgį atrėmė Danas Šimkevičius, o Edvinas Gertmonas apsigynė nuo Eligijaus Jankausko atakos.

Lygios akistatos eigą sudrumstė du greitai pelnyti „Žalgirio“ įvarčiai. 25-ąją minutę po grubios D. Šimkevičiaus klaidos tolimu smūgiu pasižymėjo Josipas Tadičius, dar po 6 minučių – Hugo Videmontas klastingai įsuko kamuolį į vartus standartinės padėties metu.

Žalgiriečiai skyrė daug dėmesio savo vartų saugumui, tačiau antrame kėlinyje turėjo puikų šansą pelnyti ir trečią įvartį. J. Tadičius baudos aikštelėje surado Ovidijų Verbicką, tiesa, saugo smūgį puikiai atrėmė reabilitavęsis D. Šimkevičius.

„Panevėžiui“ buvo labai sunku tiek įsiveržti į baudos aikštelę, tiek į ją atlikti perdavimus, tad šeimininkai išsiskyrė tik pavojingu tolimu Jeffrey Sarpongo smūgiu, su kuriuo susitvarkė Edvinas Gertmonas.

Po 12 mačų abi šios komandos turnyro lentelėje turi po 24 taškus.