Vėžiu serganti Inga kreipiasi į artimiausią žmogų: jei manęs neliks, pasirūpink mano vaikais

Inga prieš kelis metus sužinojo baisią diagnozę – vėžys. Išsigandusi, vieniša ir serganti moteris „TV Pagalbos“ studijoje kreipėsi į savo artimiausią žmogų, prašydama nelaimės atveju pasirūpinti jos vaikais.

Inga viena augino 12-metį sūnų ir 9-erių dukrą. Berniuko tėtis mirė jam dar negimus, o mergaitės – jos atsisakė. Sužinojusi, kad serga vėžiu ir nežinodama, kiek dar gyvens, išsigandusi moteris savo noru patikėjo vaikus globėjams, kad šie nematytų kenčiančios mamos.

„Man vaikai padėjo emociškai susitvarkyti, kad aš negaliu pasiduoti, kad aš turiu kovoti. Jeigu ne mano vaikai, aš nebūčiau nė dienos kovojusi, nebūčiau nei gydžiusis, nei dariusi ko nors, būtų visiškai vienodai“, – kalbėjo Inga.

Veždama vaikus laikiniems globėjams, moteris pažadėjo, kad niekada jų nepaliks, o vaikams rūpėjo tik viena – kada galės grįžti namo. Nors Ingai paleisti savo vaikus buvo nežmoniškai skaudu, tačiau savo sprendimo ji nesigaili.

Pati Inga niekada nematė nei savo mamos, nei tėčio, o su seserimi užaugo vaikų namuose. Tačiau tėviška figūra joms tapo Leopoldas, kuris pasiimdavo mergaites savaitgaliams ir šventėms. Inga pasakojo prisimenanti, kiek džiaugsmo jai suteikdavo, kai trys „tėtuko“ sūnūs vadindavo ją sese.

Pasak Leopoldo, jis visada norėjo dukters, net buvo sugalvojęs jai vardą. Tad kai vyrui žmona padovanojo tris sūnus, jis nuvyko į vaikų namus ir susitarė, kad savaitgaliais galės į savo namus priimti Ingą ir jos sesę.

Sesės ir Leopoldas užmezgė labai stiprų ryšį ir bendrauja iki šiol. Todėl vyras buvo vienas pirmųjų žmonių, kuriems Inga paskambino pranešti apie savo baisią diagnozę.

„Vieną dieną ji man verkdama paskambino, sako: tėveli, aš nežinau, kiek aš išgyvensiu. Jeigu išeisiu iš gyvenimo, pasirūpink mano vaikais, nepalik jų vienų. Pasirūpinau jomis, pasirūpinsiu ir vaikais“, – su ašaromis akyse pasakojo Leopoldas.

Nuoširdžią Ingos padėką Leopoldui pamatykite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
I
IRENA
2021-09-28 22:12:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
INGA VISKAS BUS GERAI NEGALVOK APIE BLOGIAUSI.TIESIOG AUGINK SAVO VAIKUS IR DZIAUGIS GYVENIMU.SERGU IR AŠ TIESIOG STENGIUOS APIE TAI NEGALVOTI IR DZIAUGIUOS .BUK STIPRI IR NEPALUŠK.O VAIKAI DAR DAUG DOVANOS LAIMINGU DIENU.PATIKĖK.
Atsakyti
0

D
Danguolė
2021-09-27 20:34:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus ir Jūsų Vaikučius tegu globoja gerasis Dievulis
Atsakyti
0

K
Kaimynė
2021-09-29 21:12:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikai atiduoti buvo daug metų prieš susergant
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų