Senjorų pora tapo kaimynų siaubu – netvarka, dvokas ir dėl barnių byrantis tinkas

Asta ir Zenonas prašo gelbėti juos nuo piktų kaimynų, tačiau šie atskleidė visiškai kitą medalio pusę – nuo nepakeliamo dvoko, bemiegių naktų ir nuo lubų byrančio tinko reikia gelbėti pačius kaimynus.

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi garbaus amžiaus sulaukusi pora. Pasak Astos ir Zenono, jų ir taip nelengvą gyvenimą dar labiau apkartino pagiežinga kaimynė, su kuria jie konfliktuoja jau trejus metus.

„Prašydavau jos pavežti mane į ligoninę ir pamokėdavau jai. <...> Mes radom kas pigiau paveža ir ji pradėjo mus šmeižti, <...> kad pas mus smirda viskas“, – skundėsi Asta ir pasakojo, kad kol naudodavosi kaimynės pavežėjimo paslaugomis, jokių problemų ir nusiskundimų nesulaukdavo.

Pačios kaimynės teigimu, konfliktų priežastis visai ne ta. Daugiabučio gyventojų kantrybė išseko dėl nešvaros.

„Laiptai nešluoti, pasakom, kad išsišluok – aš ne viena gyvenu. Nei boilerio neturi, nei karšto vandens neturi, kaip tokiem žmonėm gyventi? Smarvė, prisišikę važiuodavot, siaubas, siaubas, siaubas“, – kalbėjo moteris.

Jai pritarė ir kitos daugiabučio gyventojos. Tiesa, jos atskleidė, kad neplauta laiptinė ir iš buto sklindantis dvokas yra tik ledkalnio viršūnė – Asta ir Zenonas turi daug didesnių paslapčių. Esą kaimynams jau kasdienybe tapo iš poros buto sklindantys įtartini garsai. Pasak buto gyventojų, namuose tikriausiai smurtaujama.

„Naktimis kaukia, rėkia: ką aš tau padariau, ko tu mane muši? Nežinau, ką jis ten daužo, ką jie ten mėto, aš net neįsivaizduoju. <...> Jis matosi tik daužo viską, jis nemoka išrėkt, o ta moka tik savo kakarynę paleisti. Mano vaikai visko prisiklauso.

Vaikas miega naktį – tinkas bumt tiesiai į burną. Gerai, kad vaikas neužspringo. Pašoko, sako mamyte, sienos griūna. O ant rytojaus ir vėl tas pats per tą patį“, – apie nuolatinius Astos ir Zenono barnius pasakojo viena kaimynių.

Tačiau Asta tvirtino, kad jai viskas gerai ir vyras jos neskriaudžia, o ji tiesiog nori, kad kaimynai paliktų jų šeimą ramybėje.

„Mes pajuokaujame, mes pasiginčijame. Jis manęs nemuša, tik užrėkia ant manęs“, – tikino moteris.

Ar pavyko kaimynams išspręsti savo konfliktą, pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų