Vašingtono gyventojai skiepytis skatinami marihuanos suktinėmis

Pasiskiepiji nuo koronaviruso – gauni marihuanos suktinę. Štai tokią akciją, norint paskatinti gyventojus vakcinuotis, Vašingtone surengė vietinė advokatų organizacija. Tad stalą užkloję kanapėmis puošta steltiese jie vieną po kito registruoja vakcinuotis norinčius gyventojus.

Tiesa, tai – ne vienintelė priežastis, kodėl dalijamos suktinės. Mat advokatai nori paskatinti miesto tarybos narius pakeisti marihuanos įstatymus.

„Nuo 2015 metų Vašingtone galima legaliai auginti marihuaną savo namuose. Tačiau nėra teisėta ją parduoti. Norime, kad jie įteisintų pardavinėjimą. Bet kokiu atveju, mes nusprendėme namuose užaugintą marihuaną išdalinti taip, kaip kiti dalina spurgas.“ – sako Adam Eidinger, kanapių teisių aktyvistas. Nemažai žmonių šia akcija susidomėjo – prie vakcinacijos centro nusidriekė ilga eilė.

„Aš čia dėl kelių priežasčių. Pirma, gavau vakciną. Antra, man patinka marihuana. Man skauda nugarą ir ji man padeda.“ – dalinasi Josh Miller, Vašingtono gyventojas. O netrukus po skiepo žmonės rankose jau laiko suktinę.

Antradienį Niujorke įvyko panašus reginys, pažymintis neoficialią balandžio 20-osios marihuanos šventę, dar žinoma kaip 4/20. Miesto mero biuras skelbia, kad per 30 procentų Vašingtono gyventojų yra visiškai arba iš dalies paskiepyti.


Rašyti komentarą...
f
fuzzy
2021-04-22 19:06:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia dar ne durnumo viršūnė, pas juos ir didesnių idiotų paskutiniu metu prisidaugino...
Atsakyti
0

V
Vėjs
2021-04-23 08:01:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pas mus galėtu alaus bambalius dalint

, neatsigintu norinčiu...:)))
Atsakyti
0

N
Nemeqejas!
2021-04-23 08:08:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviams tai netinkama.Geriau stiklinė baltos ir aqurkas...ir qeras apsauginis.Del viso pikto.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų