Utenos meras apie rastą negyvą administracijos direktorių: „Skundėsi širdies problemomis“

Vakar iš namų pasivaikščioti išėjęs dingo Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius. Šiandien jo ieškoti susirinko keli šimtai Utenos gyventojų, bet paieškos ilgai netruko – miškelio pašonėje aptiktas jo kūnas. Mirties priežastį nustatinėja ekspertai, o lavoną aptikę savanoriai pasakoja matę ir kraujo žymes. Policija vengia įvardinti bet kokią nelaimės versiją.

Nuo vakar ryto dingusio 51-erių Utenos administracijos direktoriaus Audriaus Remeikio šiandien ieškoti išėjo keli šimtai žmonių – pareigūnų, šaulių sąjungos narių, savivaldybės darbuotojų:

„Nelabai malonu, aišku, dar visokių buvo minčių, gal gal gal, bet taip anksti išėjo ryte, dar savaitgalį būtų išėjęs, dabar darbo dieną, kažkaip keista. Kad pusę septynių prieš darbą išėjo pasivaikščioti. Nelabai tikėtinas tas pasivaikščiojimas toksai.“

„Lenda mintys blogiausios, nes blogų įpročių neturėjo, žalingų jokių, tai visos tos versijos atmetamos, kad kažkur nuklydo, užsibuvo ar kažką. Baisu, kad nebūtų pats blogiausias variantas.“

„Pagrindinės yra darbinės versijos nelaimingas atsitikimas, galimas nusikaltimas ir kitos. Niekas kol kas neatmetama. Kol kas žmogus išėjo ir dingo. Jis viską pasilikęs namuose. Tiek telefonus, tiek asmens dokumentus, tiek korteles. Ir apsivilkęs buvo taip, kaip ryte žmogus eina pasivaikščioti“, – sako Utenos policijos viršininkas Vytautas Vaiškūnas.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Utenos meras apie rastą negyvą administracijos direktorių: „Skundėsi širdies problemomis“

Dalis žmonių išvyko patikrinti, ar vyro nėra kaime, kiti nuvyko tikrinti vietos, kur kadaise gyveno tėvai. Tačiau pradėjus tikrinti prie pat esantį miškelį, vos po kelių minučių paiešką teko stabdyti.

„Panašu, kad padurtas“, – pasakė vienas iš radusiųjų.

Vos keli šimtai metrų nuo prekybos centro, tarp pušelių buvo aptiktas negyvo vyro kūnas. Jį pastebėjo šaulių sąjungos nariai:

„Aš tiktai pamačiau žmogus, bet nepažinau, tikrai. Jeigu jis tenai, tai tikrai nepažinau. Neatrodo, kad jisai. Baisu čia, kraujo, viską, ir, sako, perpjauta.“

„Gal apsidrąskęs, negaliu garantuoti, kad tai kraujas, bet turbūt. Nu sniegas toks ružavas buvo biškį vietom.“

Policijos pareigūnai vėliau patvirtino, kad rastas kūnas – administracijos direktoriaus. Jį atpažino artimieji. Tačiau kol kas neaiški mirties priežastis. Pareigūnai kol kas nepatikslina ir ar ant vyro kūno aptikta sužalojimų.

„Kiek suprantu, akivaizdžių smurto požymių, kaip sakyt, kažkokių vietoj ir nepastebėta, o visą kitą atskleis ikiteisminis tyrimas“, – pasakoja Utenos meras Alvydas Katinas.

Pastaruoju metu vyras nedirbo, turėjo nedarbingumą.

„Jis pats skundėsi širdies problemomis, tai jis pats buvo pasiėmęs biuletenį, jį dar prasitęsė, planavo važiuoti į Vilnių, gultis į ligoninę, bet jis įvardindavo šią problemą, širdies problemą“, – teigia A. Katinas.

„Šnekant su žmona, savaitgalis viskas puiku, kaip ir viskas buvo gerai, kaip visą laiką“, – kalbėjo V. Vaiškūnas.

Vyriškio namai yra netoli šio miškelio, o jame jis vaikščiodavo reguliariai – ryte ir vakare. Tą jam buvo rekomendavę medikai.


Rašyti komentarą...
J
Julija
2021-02-24 07:31:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta artimiesiems,tvirtybės ir stiprybės Jums...
PS visi nesusipratėliai ir nemokantys rašyti turėtų susilaikyti nuo komentavimo,gėda už tokius,mat pareiškia savo sąmojį...
Atsakyti
-7

R
Rūta
2021-02-24 20:41:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gaila,geras žmogus buvo.Užuojauta artimiesiems.
Atsakyti
0

A
Anelė
2021-02-24 18:31:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo matomai jam pasidarė bloga ir nukrito tiesiai ant peilio...
Pas.mus net su peiliu ismigusiu policija negali teigti nieko....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų