TV3 Žinios. Trumpas pristatė savo platformą, per kurią bendraus su rinkėjais

Pagrindiniuose socialiniuose tinkluose laikinai ar visam laikui užblokuotas Donaldas Trumpas pristatė savo platformą, per kurią bendraus su rinkėjais. Jis sako, kad – priešingai nei tinkluose, kuriuose yra nepageidaujamas – čia galės pasisakyti laisvai. 

Likus dienai iki nepriklausomos „Facebook“ Priežiūros komisija sprendimo, ar visam laikui užblokuoti buvusio prezidento paskyrą, Donaldas Trumpas pristatė savo interneto platformą pavadinimu „From the Desk of Donald J. Trump“ – „Nuo Donaldo Trumpo stalo“.

Joje paviešintame vaizdo įraše, D. Trumpas teigia, kad tylos ir melo laikais, ši platforma – laisvės spindulys ir erdvė, kur jis galės pasisakyti laisvai ir saugiai. D. Trumpas čia viešins savo pasisakymus ir vaizdo įrašus, o jo sekėjai galės juos pamėgti bei dalintis buvusio prezidento žinutėmis „Facebook“ ir „Twitter“ tinkluose. Visgi kritikai sako, kad ši platforma labiau panaši į asmeninį tinklaraštį, o ne socialinį tinklą.

Provokuojanti D. Trumpo retorika socialiniuose tinkluose buvo viena iš jo vizitinių kortelių. Štai „Twitter“ tinkle jis turėjo net 88 milijonus sekėjų, tačiau socialinis tinklas visam laikui blokavo buvusio prezidento paskyrą, kai jis sausio 6 dieną paragino savo šalininkus dalyvauti mitinge, virtusiame žmonių gyvybių pareikalavusiu Kapitolijaus šturmu. Dėl to pačios priežasties eskprezidento paskyras visam laikui ar laikinai blokavo ir kitos populiariausios platformos – „Instagram“, „YouTube“, „Snapchat“.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje:


Rašyti komentarą...
A
Arvys
2021-05-06 02:07:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėjo ir dar kelias platformas atidaryti. Viena bendravimui su ruskiais, kita su ufonautais :)
Atsakyti
0

T
Talija
2021-05-05 18:41:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isivaizduokit musu Lensberga uzblokuoja visur ;)))))
Atsakyti
-2

P
Petras
2021-05-05 19:24:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavyzdine 'demokratija' virtusi bezdzioniu planeta blokuoja savo salies buvusi prezidenta.
S. Korejoje daugiau demokratijos.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų