Teksase – milžiniški sprogimai: į vagonus rėžėsi vilkikas

Už Atlanto, Teksaso valstijoje, milžiniški sprogimai prie geležinkelio pervažos. Į 110 vagonų sąstatą gabenantį naftos produktus ir chemikalus įsirėžė vilkikas. Dėl milžiniškų liepsnų ir sprogimų teko evakuoti aplinkinius gyventojus.

Apokaliptinius liepsnų vaizdus amerikiečiai filmuoja Teksaso valstijos Milamo apygardoje. Nedideliame, maždaug 5400 gyventojų turinčio Kamerono miesto pakraštyje. Didžiulės liepsnos ir tankūs dūmai į dangų kyla prie geležinkelio pervažos.

Įprastai esame pratę matyti, kaip traukiniai įsirėžia į pervažą nespėjusias kirsti transporto priemones, bet viskas įvyko atvirkščiai. Į 110 vagonų sąstatą įlėkė vilkikas. Vilkiko vairuotojas dėl kol kas neaiškių priežasčių negalėjo sustabdyti transporto priemonės, vingiavo, trenkėsi į automobilį ir galiausiai įlėkė į priekinę sąstato dalį, kurioje 11 vagonų buvo pripildyti naftos produktų ir anglies. Iš karto kilo gaisras ir prasidėjo galingi sprogimai.

Liepsnų karštį pajuto ir į įvykio vietą važiuojantys ir pro priekinį automobilio stiklą nelaimę filmuojantys amerikiečiai. Visa laimė vieta, kurioje įvyko avarija – ne tankiai apgyventa.

Į įvykio vietą suskubo gausios ugniagesių ir gelbėjimo tarnybų pajėgos. Pareigūnams teko skubiai atjungti dalį sąstato ir patraukti jį šalin, mat kiltų dar didesnė bėda. Sąstato gale buvo vežami chemikalai, fosforo rūgštis. Be to, tarnybos evakavo aplinkinius gyventojus, mažiausiai 7-8 namų ūkius, kuriems dar kelias dienas reikės glaustis ne namie.

Gaisras dar gali degti kelias dienas. Liepsnos jau sunaikino mažiausiai vieną pastatą. Per stebuklą nei traukinio įgula, nei į sąstatą įsirėžusio vilkiko vairuotojas nenukentėjo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų