Sporto klube treniruokliai sukonstruoti iš bėgių, o jame sportuoja net 80-ečiai

Kai kuriems kinams amžius – ne kliūtis. Į apšiurusią belangę Pekine uoliai besirenkantys pusamžiai vyrai su entuziazmu lieja prakaitą čia įrengtoje sporto salėje. Iš senų traukinio bėgių sukonstruoti treniruokliai gerokai skiriasi nuo to, ką esame įpratę matyti sporto salėje, tačiau siekti tikslų tai netrukdo.

„Ši vieta yra skirta pagyvenusiems žmonėms. Galėtume rinktis į kitokius klubus, kur mūsų bendraamžiai skaito laikraščius, žaidžia šachmatais, tačiau mums svarbiausia treniruotis“, – sako sporto klubo lankytojas Liu Gongtao.

 

 

Klubas skaičiuoja jau ketvirtą dešimtį, o dauguma narių čia lankosi nuo pat įkūrimo.

Per visus tuos daugiau nei keturiasdešimt egzistavimo metų salė durų nebuvo užvėrusi nė sykio, net per koronaviruso pandemiją. Vyriausias jos lankytojas – 82-ejų metų vyriškis per pastaruosius metus treniruočių taip pat nepraleido.

„Jei tik senyvo amžiaus žmonės treniruotųsi, jų raumenys būtų kur kas tvirtesni, o kūnas turėtų daugiau energijos. Tuomet mes būtume laimingesni, tiesa? Sportas man padeda išlikti sveiku ir taip nesukeliu jokių problemų savo šeimai“, – teigia Vyriausias sporto klubo lankytojas Yangas Hongzengas.

Metinis narystės mokestis šioje jau legendinėje sporto salėje siekia tik 46 dolerius, o sulaukę 80-ies gali čia lankytis nemokamai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų