Šiurpi avarija kelyje „Via Baltica“: po smūgio išskriejo variklis, vairuotojo būklė sunki

Popietę kelyje „Via Baltica“ prie Panevėžio – net trijų automobilių avarija. Staiga stabdžiusį ir į degalinę užsimaniusį vairuotoją taranavo iš paskos važiavęs lenko vairuojamas vilkikas. O į priešpriešinę juostą išstumtą lengvąją dar rėžėsi ir Volvo". Ši po smūgio nuskriejo tiesiai į degalinę. Abiejų lengvųjų mašinų vairuotojams prireikė medikų pagalbos, vieno jų būklė sunki.

Avarija įvyko netoli Panevėžio aplinkkelio, prie Ūtos kaimo. „Via Baltica" kelyje vilkikui taranavus staiga stabdžiusį ir į degalinę užsimaniusį „Volkswagen Jetta“ automobilį, šis papuolė į tikrą mėsmalę. Mašina po stipraus smūgio į galą išlėkė į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į iš priekio atlekiančią „Volvo". Pastarosios vairuotoja peršokusi skiriamąją veją nuskriejo tiesiai į degalinę. Vilkiko vairuotojas teisinosi paskutinę akimirką dar mėginęs sukti vairą į dešinę ir išvengti avarijos, bet nesėkmingai.

„Tas mažutis auto važiavo prieš mane ir staiga stabdė, norėdamas pasukti į degalinę. Ir aš nesuspėjau. Jis norėjo važiuot į kolonėlę ir nepagalvojo, kad iš paskos važiuoja sunkiasvorė“, – sako vilkiko vairuotojas Gžegož.

Smūgio būta tokio stipraus, kad iš „Volkswagen Jetta“ automobilio liko metalo gniužulas, variklis išskriejo lauk, o prispaustą ir sunkiai sužeistą vairuotoją teko laisvinti ir skubiai gelbėti medikams. Jis atsidūrė ligoninėje kaip ir „Volvo“ vairuotoją iš Estijos.

Techninės pagalbos kelyje įmonės vadovas Jonas Pipiras tvirtina: „Yra sužeistų, išgabenti į ligoninę. Visa „Via Baltica“ šiuo metu uždaryta, bandom atlaisvinti kelią surinkti sudužusius lengvuosius automobilius, jų dalis, variklis mėtosi vidury kelio, paskui bandysime ištraukti ir vilkiką.“

O apmaudi klaida iš Lenkijos kilusiam vairuotojui kainuos. Po avarijos apgadinta sunkiasvorė su kroviniu nulėkė nuo kelio ir atsidūrė griovyje. Vienintelis vilkiko vairuotojas per incidentą nenukentėjo.

„Pramuštas degalų bakas, išbėgę visi degalai, o kitos tarnybos galės žiūrėti, ką daryt su išbėgusiais degalais“, – sako J. Pipiras.

Dėl didžiulės avarijos teko kelioms valandoms uždaryti eismą „Via Baltica" ir aplinkkeliu. Tuoj pat nusidriekė kilometrinės spūstys. Avarijos aplinkybes tiria policija.


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2021-07-28 19:14:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Argi tokia turi būti trasa europoje,koks eismas
Atsakyti
-5

D
Ddd
2021-07-28 19:24:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Balvonas, kur rašoma apie alkoholi
Atsakyti
-2

V
Vaclovas
2021-07-28 19:25:05
Pranešti apie netinkamą komentarą

Visgi kas nuskriejo į degalinę-"Volvo" ar vairuotoja?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų