Širinskienė apie Puidoko situaciją: ji man asmeniškai tikrai skausminga ir nemaloni

STT pranešė, kad Mindaugo Puidoko padėjėjas įtariamas papirkimu ir prekyba poveikiu. Apmaudą dėl šios situacijos išreiškė ir Seimo narė Agnė Širinskienė, kuri teigė, kad tai yra labai skaudu. 

Tokią mintį ji išsakė tv3.lt naujienų portalo laidoje „Dienos pjūvis“, kur ją kalbino žurnalistas Artūras Anužis. 

Ponia Agne, ar teko matyti, bendrauti su Mindaugu Puidoku? Kas iš tiesų atsitiko?

Teko su juo bendrauti. Jis, kaip suprantu, po kratos ir to susistumdymo su STT pareigūnais grįžo į posėdžių salę ir sakė esą neva užpultas. Iš tiesų, jo rankos yra kažkiek apdraskytos, kiek mačiau lyg ir kišenė suplėšyta.

Yra tokia labai apmaudi situacija, kuri, man asmeniškai, yra tikrai skausminga ir nemaloni, nes aš puikiai suprantu, kad žmonių akyse tokios istorijos pasitikėjimo Seimu neprideda. Nors Seime tikrai dirba daug žmonių, kurie yra atsidavę valstybei, o tokios istorijos yra tas šaukštas deguto, kurių, deja, nepajėgiame išvengti. 

Man tikrai yra labai liūdna, kad mes turime ir tokius įtarimus. Kaip suprantu, Seimo nario Puidoko padėjėjas galbūt daugiau dalyvauja šioje istorijoje iš pirminių duomenų.

O kiek įprastai Seimo nariai žino, ką veikia jų padėjai? Ar gali padėjėjas be Seimo nario žinios taip veikti ir tokiu būdu papirkinėti Seimo narius, jei taip buvo?

Visi žmonės yra laisvi ir niekada negali prognozuoti situacijų. Aš dedu lūkesčius, kad mano padėjėjos, žinant jų vertybes, niekada taip nepasielgtų, bet už visus žmones garantuoti yra labai sunku. 

Aš manyčiau, kad tokiu atveju Seimo narys nuo tokių padėjėjų turėtų iš karto atsiriboti, nes tai meta jam šešėlį. Kol kas kolegos Puidoko tokios reakcijos nematau, jis tikriausiai dar svarsto, bet taip – kiekvienas žmogus gali sugalvoti, bet taip neturėtų būti.

Visą pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-06-11 09:00:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
panašu kad širinskienė žino kad puidokas į "š" įklimpęs iki ausų ir gaujos nariai negalės jam padėti?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų