Rašyti komentarą...
Taip apgaudinėja gyventojus, ką nori tą daro, oras šiltas, kūrensime daug, šildysime orą, jei bus mažai, kelsime kainas, kad tik susirinkti pinigus.
Kaip,visi nori teisybės?kas valdzioje?ką išrinkote vilnieciai,ponus konservatorius.Dabar tylekite,prie jų visada stabilus brangimas bet kur,ir visada.
dar 5 metus meluos kad vis dar degina per brangiai įsigytas dujas. kas įrodys?
ne į temą, tačiau aktualu...
ne į temą, tačiau aktualu...
#DalinamėsTUBESkanalu:Mindaugas./TėvasTrijųMažyliųPagrobtųVaikaisPrekiaujačiosOrganizacijos

Nebūkime abejingi
Praeitais metais šilumą ijungė savaitę anksčiau ir mokėjom mažiau o šiais metais savaitę vėliau bet mokėsim brangiau tai kur čia teisybė
@Taigi ; mažiau gyventojų, t. y., vartotojų. Kainos sukilo, o pelną nori gauti tokį patį. Tai ir žiūri kaip sugeneruoti.
Parazytai
Lanzbergio karūna brangi
Ir vėl"skaitomiausias" tyčia erzina žmones. Jau aiškių aiškiausia ta kaina, bet.. minkštoms galvytėms to užtenka-pedokonserva kaip su elektra, kabina makaronus ir t.t.Ramiai Ramūnas gyventi lietuviams neleidžia. Va jis tai padarys pusvelčiui:D. Ir yra tikinčių. O jei yra kvailių, kodėl neparinkti jų balsų. Juk jie tokios pat vertės kaip ir protingų.
dujos vos ne perpuse atpigusios, saugyklos pilnai uzpildytos pildo jau ukru rezervuarus o pas mus kainas is lempos galutiniam vartotujui raso kai eu rinkose trigubai pigiau galima pirkt
@cha Tik negink savo pederasokoncervos. 8 kartus eu rinkose pigiau galima pirkti. Estijoj ir Latvijoj dujos 5 kartus pigiau ngut pas mum.
@cha Gal dividentams pakraut reik, kaip elekrikai sau padidarė. Pries sezono pradžią pezėjo, oi, kaip pigu bus, oi kaip pigu. O dabar kas?
Gal ir čia bus taip ,kaip su elektra

Skaitomiausios naujienos
Į viršų