Šeimą kelis kartus per dieną aplanko paukščių trijulė

Išskirtinė istorija apie nedidelius džiaugsmus, kuriuos pasaulio žmonės atranda per karantiną, kai gyvenimas kiek sulėtėja. Paukščių trijulė kelis kartus per dieną savo apsilankymu džiugina vieną La Paso gyventoją ir jos sūnų. Tiesa, už džiaugsmą prašo maisto.

18-ame Bolivijos sostinės La Paso daugiabučio aukšte ant atbrailos nusileidžia pietinės kuoduotosios karakaros. Tai sakalinių šeimos paukščiai, gyvenantys pietų Amerikoje. Karakaros atskriejo ne bet kur, šią vietelę jos puikiai žino, mat čia už lango skanėstą joms jau ruošia namo gyventoja Elba. Paukščius maitina ne duonos trupiniais, o mėsa.

„Jie atskrenda ir mes duodame jiems maisto. Jie valgo tiesiog iš rankos. Ir ši trijulė visada keliauja kartu. Dabar poravimosi metas, tad tikriausiai čia yra porelė ir kartu su jais keliaujantis vienišius“, – sako La Paso gyventoja Elba Soto.

La Paso gyventoja sako, kad draugauti su paukščiais pradėjo per pandemiją ir jos metu įvestą karantiną. Tuomet buvo daugiau laiko pastebėti aplink supantį pasaulį.

Tiesa iš pradžių moteris su sūnumi paukščius maitino grūdais ir vaisiais. Tik vėliau sužinojo, kad vietinių caranchomis vadinamos karakaros mėsėdės: natūraliai minta driežais, varlėmis ir dvėselena.

„Per pandemiją pradėjome labiau kreipti dėmesį į aplinką ir juos pastebėjome. Jie man lyg trys mieli svečiai, kaskart atskridę mus pradžiugina. Aš laiminga juos matydama“, – pasakoja E. Soto.

Ir veiklos netrūksta – pietinių kuoduotųjų karakarų trijulė į 18-ame aukšte esantį langą beldžiasi tris kartus per dieną.

 

 


Rašyti komentarą...
t
toma
2020-09-29 07:56:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
kada baigsis reklama
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų