Šeimą įklampino greitieji kreditai: neišgali į Lietuvą parsivežti žuvusio brolio kūno

Praėjusių metų pabaigoje vieną lietuvių šeimą sukrėtė skaudi ir netikėta brolio mirtis. Neseniai šeima buvo palaidojusi ir abu savo tėvus, o prasta finansinė padėtis šiandien neleidžia jiems parsivežti savo brolio palaikų iš Ukrainos. Situacija „TV Pagalbos“ studijoje domėjosi Renata Šakalytė ir Edgaras Navickas. 

Kad žuvusio vyro kūną būtina kuo skubiau parvežti į Lietuvą susirūpino ne broliai ir sesuo, o jų kaimynė Areta. Ji pasakoja, kad ir savo tėvus šeima palaidojo be jokių atsisveikininimų.

„Mamą iš ligoninės jie nuvežė tiesiai į kapines ir tėvuką tiesiai iš ligoninės į kapines. Daugiau nieko nebuvo. Viskas dėl pinigų stygiaus“, – teigė atsisveikinti su savo kaimynais galimybės neturėjusi moteris. 

Ukrainoje žuvusio vyro brolis Donatas sako, kad praktiškai vienas turėjo rūpintis savo tėvų palaidojimu. Negana to, mirdami jo tėvai paliko skolų už 8 tūkstančius eurų. Vyras taip pat rūpinasi jaunesne savo seserimi, kuri iš pašalpų nepragyvena ir šiuo metu glaudžiasi brolio namuose.

„Palaidojom mamą, palaidojom tėvuką, nėra lėšų iš ko... Bandžiau domėtis, kaip parsigabenti, bet kad niekas nesigavo... Problemų šiuo metu daugybė, galva net vienu metu „nebeišnešė“, ką daryti“, – pasakojo Donatas, kurio šeima prasiskolino greitųjų kreditų bendrovėms. 

Nors skolų begalės, nė vienas šeimos narys šiuo metu negali pasakyti, kur buvo leidžiami iš greitųjų kreditų bendrovių jų tėvų paimti pinigai. 

Visą šeimos pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
S
Saugu
2021-01-06 14:57:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip gyveno ta ir turi ...
Atsakyti
-4

L
Lietuvė
2021-01-06 21:00:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuva tegul parsiveža savo pilietį ir palaidoja prie tėvų.
Teisingai sako, kaip gyveno, taip ir palaidojo. Gi neužkasė kaip šunį. Valstybė skiria minimalią išmoką, kurios pakanka kukliai palaidoti.
Atsakyti
0

J
Jo
2021-01-06 15:47:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ot gerai, skolintis sugebėjo,o dabar bedavojas sukčiai ant visos Lietuvos, toliau durnių ieško
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų