Sarginis šuo mirtinai sudraskė vyrą: sudarkytą kūną rado kaimynė

Šalčininkų rajone voljere laikomas sarginis šuo mirtinai sudraskė 60-metį vyrą. Aiškėja, kad nelaimė įvyko, kai vyriškis bandė pašerti sugyventinės šunį. Dabar šunį stebi veterinarai, aiškinamasi, ar jis nebuvo užsikrėtęs pasiutlige.

Pranešimą, kad šuo užpuolė vyrą, Šalčininkų rajono tarnybos gavo ryte apie devintą. Nelaimė pasienio zonoje esančiame Šaulių kaime. Kada tiksliai vyras galėjo būti sudraskytas, dar aiškinamasi, manoma, kad ankstyvą sekmadienio rytą. Šiandien voljeras vis dar apjuostas policijos stop juosta, nors šuns jau nebėra.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šalčininkų rajone šuo mirtinai sudraskė vyriškį

Į lauką išėjusio vyro kūną netrukus aptiko voljere kaimynė, ji sako, kad šuo anksčiau taip niekad nesielgdavo, kas atsitiko šį kartą, neaišku. Kūnas buvo žiauriai sudraskytas, išdraskyti vidaus organai. 

Voljero kampe žiauriai sudarkytą kūną pamačiusi šuns šeimininkė iš karto iškvietė medikus ir policiją. Šeimininkės šuo nepuolė.

Moteris sako, kad laikė kiemo mišrūną, šuo buvo didelis, bet taikus. Moters sugyventinis esą išėjo gamtos reikalais.

Šuns šeimininkė sako, kad vyras, matyt, nusprendė pašerti šunį ir šis puolė, kai tik pravėrė voljero vartelius. Paprastai šunį šerdavo moteris, tačiau ir vyras tai dažnai darydavo.

Šunį pasiėmė ir stebi veterinarai, matyt, bus žiūrima, ar šuo nesusirgęs pasiutlige.


Rašyti komentarą...
G
Gžegož
2021-09-20 20:30:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nelaimė
Atsakyti
0

N
Nemegstu sunu
2021-09-20 20:54:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va todėl ir nemėgstu šunų: geras šuniukas, jis nieko nedaro, nebijokit. O kai reikia ir savus sudoros. Tai yra gyvūnas ir tiek + su iš protėvių atsineštu medžiotojo instinktu
Atsakyti
-3

R
R
2021-09-21 18:44:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neprognozuojami visada... Užuojauta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų