Ryškiuose žieduosiu skendi karališkasis Londono parkas

Kviečiame apsilankyti ryškiuose žieduose skendinčiame karališkajame Londono parke. Jame pats žydėjimo bumas. Tiesa, šiemet dėl karantino vienintelė galimybė parku pasigrožėti – per ekraną.

Karališkojo Ričmondo parko širdyje esanti Izabelos plantacija jau skendi žieduose. Čia galima išvysti gražiausią šalyje ryškiaspalvių azalijų kolekciją, rododendrų ir kitus dekoratyvinius krūmus, žolynų kilimus.

Įspūdingi augalai čia akį džiugina net 17 hektarų plote, tiesa, šiemet šis grožis prieinamas tik parko gyventojams – paukščiams ir čia įsikūrusiems gyvūnams.

Dėl karantino lankytojams parkas net ir per patį žydėjimo bumą uždarytas, tačiau jo prižiūrėtojai nusprendė nudžiuginti parko grožybių išsiilgusius žmones.

Jie nufilmavo parką ir įrašu pasidalino socialiniuose tinkluose. Žinoma, virtuali kelionė parko takais neprilygsta apsilankymui jame, tačiau tai vis geriau nei nieko.

Ričmondo parkas yra didžiausias Karališkasis parkas Jungtinėje Karalystėje, o jame esanti Izabelos plantacija skaičiuoja jau beveik 200 metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų