Ryškėja įvykio detalės, kodėl Jonavoje 20-metis peiliu subadė jauną moterį

Sunkiai paaiškinamas išpuolis Jonavoje. Sporto klube romų tautybės jaunuolis subadė jauną moterį. Ji operuota ir sveiksta, o įtariamasis jaunuolis atsidūrė areštinėje. Peilio jis griebėsi įsižeidęs, kai nugirdo, kad jį vadina „čigonu“. 

Jonavoje tik per plauką išvengta tragedijos. Kraujas liejosi Kosmonautų gatvės pradžioje, antrame pastato aukšte veikiančiame sporto klube. Romų tautybės jaunuolis peiliu subadė įstaigą, tuo metu prižiūrėjusią savo tautietę. 32-ejų sužeistąją greitoji nuvežė tiesiai į Kauno klinikas, jai prireikė operacijos. Jauna moteris gydoma reanimacijoje, tačiau, pasak medikų, pavojaus jos gyvybei nebėra. Pareigūnai nustatė, kad moteriai jonaviškis dūrė net kelis kartus į įvairias kūno vietas 

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja, kodėl Jonavoje vyras peiliu subadė jauną moterį

„Mergina sužalota peiliu, šešios durtinės žaizdos, pristatyta į klinikas. Šiuo metu atliekamas tyrimas atliekamas pagal LR BK 135 str. 2 dalį, 8 punktą – sunkus sveikatos sutrikdymas iš chuliganiškų paskatų“, – sako Jonavos policijos viršininkas Šarūnas Martinkėnas.

Nei sunkiai suvokiamo išpuolio auka tapusi moteris, nei sporto klubo vadovai situacijos nekomentuoja, pastarieji prasitaria, kad įvykis visus sukrėtė. Esą klube tuo metu buvo ir daugiau lankytojų. Įtariamasis sportavo su draugu, po incidento jie iš karto spruko, bet pasislėpti nespėjo.

„Gavom pranešimą iš sporto klubo Kosmonautų gatvėje, kad peiliu sužalota mergina, operatyvių pareigūnų dėka, patruliai, esantys mieste, greitai, net pusvalandžiui neparėjus, jau buvo sulaikyti du asmenys, įtariami šiuo nusikaltimu“, – pasakoja Š. Martinkėnas.

Abu jie buvo blaivūs. Ar vartojo narkotikus, paaiškės ištyrus mėginius. Sulaikytuosius apklausė pareigūnai, suimti prašoma tik vieną,  kuris ir švaistėsi peiliu. Penktadienio popietę jis atvežamas į Jonavos teismą. Vedamas 20-metis tyli.

Įtariamojo advokatas prasitaria, kas supykdė jo ginamąjį, kad šis griebėsi peilio.

„Jį Įžeidinėjo, trumpai drūtai, įžeidinėjo. Jis ten sportavo. Jis taip suprato, kad jį įžeidinėja ir“, – teigia advokatas Antanas Vitlipas.

REKLAMA

Nepatvirtintais duomenimis, įtariamasis įsižeidė, kai nugirdo galimai jį vadinant „čigonu“ ir pamanė esąs apkalbamas. Jis dėl įvykdyto nusikaltimo tvirtino nesigailintis. Įtariamasis niekur nedirba, nesimoko. Teisėsaugai šis jonaviškis jau žinomas, tad prokuroras prašo jį suimti maksimaliam terminui.

„Įtariamasis gali bėgti slėptis, trukdyti procesui, todėl, kad jis yra teisiamas kitoj byloj už plėšimą, ten kitoj byloj paskirta kardomoji priemonė, kuri nesulaikė įtariamojo nuo naujos nusikalstamos veikos“, – kalbėjo prokuroras Artūras Bužavas.

Teismas prašymą visiškai tenkina – jonaviškis suimamas trims mėnesiams. Už sunkų jaunos moters sužalojimą jis gali ilgam atsidurti už grotų, gresia kalėjimas nuo 2-ejų iki 12 metų.


Rašyti komentarą...
P
PP
2020-02-07 19:20:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
LR teisėsaugininkai neuždarė romo už plėšimą ,tas pasijuto nebaudžiamas ir supykęs 6 kartus dūrė peiliu savo tautietei. Tai ar nepadarė nusikaltimo ir LR pareigūnai,kad prieita iki tokių dalykų? Kur čia įstatymų sergėtojas - TM?
Atsakyti
-1

A
Andrius
2020-02-07 22:11:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Savo tautietę???
Ji ne čigonė..!
Atsakyti
0

C
Cigonas
2020-02-08 14:03:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų