REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karščiausias TV3 ir Go3 vasaros realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – baigėsi. Pagaliau išsiaiškinta, kas tapo projekto nugalėtoju ir įspūdingų prizų laimėtoju.

Karščiausias TV3 ir Go3 vasaros realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – baigėsi. Pagaliau išsiaiškinta, kas tapo projekto nugalėtoju ir įspūdingų prizų laimėtoju.

REKLAMA

Po mėnesio nepamirštamo vasaros nuotykio paaiškėjo, kad projektą triukšmingai laimėjo Meda.

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ laidą žiūrėkite čia:

Pirmoji dalis:

Antroji dalis:

Visą mėnesį trukęs bei TV3 ir Go3 žiūrovus džiuginęs projektas „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ šiandien baigėsi – į finalą pateko žmonės, kurie karšta Tenerifės saule ir gyvenimu prabangioje viloje mėgavosi nuo pat pradžių. Tai – Meda, Antanas ir Gabrielė. Šį vakarą pagaliau atskleista, kam atiteko nugalėtojo titulas.

Milžiniško populiarumo sulaukusiame realybės šou pergalę iškovojo Meda. Būtent ji sulaukė didžiausio naujienų portalo tv3.lt žiūrovų palaikymo. 

REKLAMA
REKLAMA

Antrąją vietą užėmė Antanas, o trečiąją – Gabrielė.

Po finalo visų projekto gerbėjų laukia maloni staigmena – pamatykite jautriausias akimirkas stebėdami šou dalyvių išlydėtuves naujienų portale tv3.lt ir Go3.

REKLAMA

Šou nugalėtojas apdovanotas likusiu priziniu fondu, kurį dalyviai bandė išsaugoti nuo pat pirmos projekto dienos. Jam atiteko 4600 eurų bei išskirtinė galimybė visai savaitei su dar trimis draugais apsistoti prabangiuose Tenerifės apartamentuose.

Savo kelią prieš daugiau nei mėnesį šiame realybės šou pradėjo 10 jaunų žmonių. Pirmosiomis savaitėmis iškritusius dalyvius pakeitė du naujokai, tačiau tiek žiūrovai, tiek ir kiti vilos gyventojai nespėjo jų taip greit pamilti. Į pusfinalį stojo tik 6 likę realybės šou senbuviai, o finale susitiko trys geriausi – Meda, Gabrielė ir Antanas. Kiti pusfinalio dalyviai – Ema, Jonas ir Justinas – liko gyventi su jais, nors finale ir nesikovė.

REKLAMA
REKLAMA

Vykdami į Tenerifę, apie šio realybės šou idėją 10 išrinktųjų nežinojo nieko – nei kas jų laukia, nei kokios taisyklės čia galios. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad čia viskas turi savo kainą! Vilos šeimininkai, kuriais tapo realybės šou ekspertai Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė, netrukus atskleidė, kad nuo pat pirmos dienos iki projekto pabaigos dalyviai turės ribotą pinigų sumą, vadinamą priziniu fondu – 30 tūkst. eurų.

Šiuos pinigus dalyviai galėjo leisti taip, kaip išmano. Tačiau juk viskas kainuoja! Norisi naujų drabužių, valgyti, atsigaivinti, surengti vakarėlį ar išsipirkti savo lagaminą, kuris buvo atimtas dar pirmąją šou dieną? Už viską teko mokėti!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Negana to, prizinis fondas kaip reikiant sumažėjo ir dėl įvairiausių baudų, kurias užsidirbti jauniems ir vakarėlių ištroškusiems žmonėms buvo labai paprasta… Triukšmas, vilos apgadinimas ar bet kas, kas sukėlė vilos šeimininkų nepasitenkinimą – čia kainavo viskas. O ir kainos realybės šou metu buvo visai kitokios, nei realiame gyvenime.

Ir vis dėlto gyvenimas „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ viloje iki pat paskutinės akimirkos nepaliko abejingų – vykdydami įvairias užduotis dalyviai sugebėjo pranokti save, įveikti didžiausias baimes, užmegzti naujų pažinčių, o kai kas – net įsimylėti….

antanas turejo laimeti o neta blondine
Milžiniško populiarumo :DDDDDDDDdDDDDD
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų