Pro langą į butą lipęs jaunuolis prisivirė košės: „Tinder“ pasimatymas baigėsi areštinėje

Policijai paskambinęs pilietis pranešė, kad mato, jog kažkas bando įlipti per langą į pirmame aukšte esantį butą. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai uždarame saugomame kieme sulaikė jaunuolį. Jis teigė, kad atėjo į pasimatymą su mergina iš „Tinder“. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

„Turėjau susitikti su drauge... Iš Tinderio, vienas. Aš perlipau per tvorelę, čia blogai padariau. Mes tarėmės susitikti šituose namuose“, – pareigūnus bandė įtikinti jaunuolis.

Pareigūno neįtikino vaikino versija, kad į uždarą kiemą jis atėjo susitikti su mergina. Jis neigė, kad į vieną iš butų bandė įlipti per langą. Liudininkas patikino matęs, kaip vyrukas įlipo per langą. Pareigūnai atsekė, kuriame bute lankėsi vaikinas.

Buto duris atidaręs vaikinas patikino, kad jaunuolį pažįsta. Jis esą buvo atėjęs pasiskolinti cigaretės. Tiesa, jis teigė, kad draugo vardo nežino, todėl tai pareigūnams sukėlė dar didesnių įtarimų. Lauke įdėmiai patikrinus aplinką randamos kelios pakuotės su galimai narkotine medžiaga marihuana.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pro langą į butą lipęs jaunuolis prisivirė košės: „Tinder“ pasimatymas baigėsi areštinėje

Pareigūnai nutarė nedelsiant sulaikyti tiek įtariamą narkotinių medžiagų pirkėją, tiek pardavėją.

Žolę pardavinėjęs vaikinas nutarė prisipažinti ir galiausiai pasakė, kas įvyko tą vakarą.

„Turėjau du folijos gabaliukus, kuriuos nuleidau į tualetą. Taip, jam pardaviau už dešimt eurų“, – galiausiai prisipažino sulaikytasis.

Visgi, marihuaną pirkęs jaunuolis ir toliau bandė neigti, jog čia apsilankė būtent dėl noro įsigyti narkotinių medžiagų.

„Aš sakau, turėjau susitikti su mergaite iš Tinderio, bet nesulaukiau jos ir jau buvau beišeinantis. Merginos vardas Dija“, – teigė jis.

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite įprastu metu – kiekvieną ketvirtadienį 19:30 val. per TV3.

NAUJAUSIĄ LAIDĄ RASITE:


Rašyti komentarą...
B
Burda
2020-10-24 20:34:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikėjo išjungti kamerą ir tam gaidukui padaryti susitikimą su vaikinu iš Tinder. Tegu po to savaitę pavaikščios prasiskėtęs...
Atsakyti
0

D
Danutė
2020-10-25 08:34:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man gražu
Atsakyti
0

R
Rudonkas
2020-10-27 14:21:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
panašu, kad labai jau gerai pažįstate tą jausmą. ar tik nebus taip, kad projektuojate čia ant kitų savo senas nuoskaudas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų