Prie vairo pagautas girtas pareigūnas: sakė, kad gėrė iš vakaro, o ryte „pataisė sveikatą“

Šiaulių rajone girtas už vairo įkliuvo policijos pareigūnas. Tiesa, patruliu dirbti prieš dešimt metų pradėjęs, pastaruosius penkerius metus 32-ejų vyras buvo vaiko priežiūros atostogose.

Dėl pareigūno vardo pažeminimo vyriausiasis patrulis greičiausiai bus atleistas iš darbo.

Ramioje Bubių miestelio gatvėje, Šiaulių rajone, trečiadienį apie 10 valandą ryto patruliai sustabdė vairuotoją, nuo kurio sklido stiprus alkoholio kvapas.

„Vairuotojas atsisakė tikrintis girtumą, tačiau girtumo pasitikrinimo atsisakymas nieko nereiškia, tai yra prilyginama sunkiam girtumui ir pradedamas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį. Todėl vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę“, – sako policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Paaiškėjo, kad VW markės automobiliu važiavo pareigūnų kolega – patrulių rinktinės vyriausiasis patrulis, kuris pastaruosius penkerius metus nedirbo, o prižiūrėjo savo mažamečius vaikus. Vyras ilgam neteks teisės vairuoti automobilį, o taip pat greičiausiai bus atleistas iš tarnybos:

„Kaip ir visiems vairuotojams, gresia baudžiamoji atsakomybė ir yra numatyta už tai arba bauda, arba areštas, ar net laisvės atėmimas iki vienerių metų. O kaip pareigūnui jam yra pradėtas tarnybinis patikrinimas dėl įtariamo pareigūno vardo pažeminimo.“

Apklausoje vyras sakė, kad ryte važiavo į pagalbą pažįstamam. Prisipažino gėręs išvakarėse, taip pat ir ryte – bandė „pataisyti sveikatą“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų