Pareigūnas paslydo būdamas vaiko priežiūros atostogose: sulaikytas girtas prie vairo

Vykdant girtų vairuotojų kontrolę Šiaulių rajone pareigūnams įkliuvo jų kolega. Jau kelerius metus vaiko priežiūros atostogose esantis pareigūnas tikrintis girtumą atsisakė.

Šiaulių apskrities policijos Kelių policijos tarnybos pareigūnai kovo 3-iosios rytą, Šiaulių rajone vykdydami prevencinę priemonę, skirtą neblaivių vairuotojų kontrolei, Bubių kaime sustabdė „Volkswagen Passat“.

Nuo automobilio vairuotojo sklido alkoholio kvapas. Paaiškėjo, kad vairuotojas – tai Patrulių rinktinės vyriausiasis patrulis.

„Kolega pavadinti būtų nelabai tikslu, nes 32 metų vyras jau penkeri metai kaip nedirba, nes yra vaiko priežiūros atostogose.

Šis Šiaulių rajono gyventojas dirbti  Šiaulių apskrities policijoje pradėjo prieš dešimtmetį, tačiau realiai tedirbo penkerius metus. 2015 metų gruodį jis išėjo vaiko priežiūros atostogų, kuriose yra iki šiol, nes, gimus antram vaikui,  jis vėl pasinaudojo  teise pratęsti atostogas.

Matyt, per atostogų laikotarpį vyras tiek atsipalaidavo, kad užmiršo, ką įpareigoja policijos pareigūno  vardas ir jį savo elgesiu pažemino“, – rašoma Šiaulių policijos pranešime spaudai.

Sulaikytasis tikrintis girtumą atsisakė. Girtumo patikros vengimas vairuotojo nuo atsakomybės negelbėja.

Už girtumo patikrinimo vengimą  yra numatyta baudžiamoji atsakomybė. Todėl vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, esant  apsvaigus nuo alkoholio.

Nors sulaikytasis ir buvo atostogose, tačiau  nustatyta tvarka jo elgesį turi įvertinti Imuniteto ir vidaus tyrimų skyrius, kurio darbuotojai jau pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl galimo pareigūno vardo pažeminimo.

Pagal Vidaus tarnybos statutą, pareigūno vardo pažeminimas yra vienas iš atleidimo iš tarnybos pagrindų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų