Prabilo Alytuje šaudynių dramą išgyvenę kaimynai

Pareigūnai aiškinasi kraupią šeimos dramą Alytuje. Vėlinių naktį 69-erių metų vyras peršovė savo jaunesnę sugyventinę, o paskui persišovė ir pats. Vyriškio būklė sunki. Motyvai kol kas nežinomi. Žmogus ištiktas komos. Neoficialiais duomenimis, jis vieno Alytaus teisėsaugos pareigūno tėvas.

Kraupi šeimos drama įvyko Vėlinių naktį viename iš namų. Apie 11 val. vakaro gautas moters pagalbos šauksmas, kad į ją šovė sugyventinis, o paskui šovė ir į save.

„Pirminiais duomenimis, vyriškis sužalojo savo sugyventinę šaunamuoju ginklu. Vėliau susižalojo pats“, – sako policijos atstovė Kristina Janulevičienė.

Atvykę medikai 54-erių metų moterį rado sužalotą namuose. 69-erių vyras su šautine žaizda buvo garaže. Abu išvežti į Kauno klinikas. Vyriškį ištiko koma. Moters būklė lengvesnė. Pareigūnai namuose rado du revolverius.

„Duomenų bazėje buvo nustatyta, kad vyriškis turėjo leidimą laikyti ginklą. Yra išimti du šaunamieji ginklai“, – teigia K. Janulevičienė.

Kaimynai priblokšti. Šeima apibūdinama kaip rami ir tvarkinga. Jokių incidentų šiuose namuose žmonės nėra matę ar girdėję. Esą nė vienas nepiktnaudžiavo alkoholiu:

„Baisu. Ir aš matau, kaip jie su dviračiais važiuoja abu. Ir vienas, ir kitas važiuoja, kaip laiko turi.“

„Mes tik šiandien sužinojome, kad būtent jie. Ji ligoninėje dirbo.“

„Nemačiau niekada. Nežinau, kas užėjo. Važiuoja, eina, pasisveikiname ir tiek. Labas, labas. Žvejoji, nežvejoji.“

Byla perduota tirti Marijampolės pareigūnams. Neoficialiais duomenimis, į savo gyvenimo draugę šovė vieno Alytaus teisėsaugos pareigūno tėvas.


Rašyti komentarą...
I
Ilona. Gaulienė
2019-11-04 20:16:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik vienas pasiūlymas ir prašymas teisėsaugos institucijoms. Neišduoti leidimų šaunamiesiems ginklams ne pareigūnams . Net ir lazda vieną kartą iššauna , nekalbant apie ginklus.
Dėkoju už dėmesį.
Atsakyti
-8

D
Dovile
2019-11-06 17:15:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neįsivaizduojate, kokia aš laiminga, kad neturiu diedo šalia. Juk diedai senatvėje ne tik smirda ožiu, bet ir yra ož.....
Atsakyti
0

L
Lina, sveikatos tau ... :))((
2020-01-30 13:47:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų