Policininkai vos patikėjo pamatę, ką sustabdė sėdintį prie automobilio vairo

Neįtikėtina istorija iš už Atlanto, kur Jutos greitkelių patruliai ilgai prisimins dieną, kai sustabdė penkiametį vairuotoją. Berniukas prie vairo sėdo, pasirodo, su dideliu tikslu – vyko į Kaliforniją nusipirkti sau Lambordžinį. Vaizdo įrašas milijonams internautų tapo tikra sensacija.

Vidurdienis. Greitkelis Amerikos Jutos valstijoje, Ogdene. Plačiame, kelių juostų kelyje, kuriame pilna mašinų, neįprastai manevruoja didelis šeimos automobilis.

Patruliams įjungus sirenas – jis nesprunka, o tvarkingai sustoja šalikelėje. Pareigūnas priėjęs prie automobilio, pirma žvilgteli pro langą, o tuomet atidaro visureigio duris ir negali atsistebėti tuo, ką mato: už vairo sėdi penkiametis:

„Kiek tau metų? Tau penki metai? Oho… Gerai… Kur tu išmokai vairuoti automobilį?“

Kalbant su vairuotoju aiškėja, kad penkiametis su tėvų mašina pabėgo iš namų, mat susipyko su mama, kai ši pareiškė sūnui nepirksianti sportinio automobilio Lambordžini. Tad vaikas nusprendė jį nusipirkti pats. Ir dar kitoje valstijoje – Kalifornijoje.

„Kur ketini važiuoti? – Į Kaliforniją… – Kalifornija? Oho… Palauk čia truputėlį, gerai?“

Penkiametis vargu, ar suprato, kad kone tūkstančio kilometrų kelionė iki Kalifornijos ir trys doleriai kišenėje neišpildys jo svajonės turėti superautomobilį.

Panašu, kad teks palaukti pilnametystės ir smarkiai taupyti. Štai, pavyzdžiui, naujojo „Lamborghini Huracan EVO" kaina prasideda nuo 200 tūkst. eurų.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų