Po pareigūnų apsilankymo garaže – didelės problemos: atvėrė tikrą Pandoros skrynią

Po pareigūnų apsiankymo garaže – didelės problemos jame naktinėjusiems jaunuoliams. Atvykę į nurodytą vietą pareigūnai garaže iškart aptiko narkotikų vartojimui paruoštą takelį iš galimai narkotinės medžiagos. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. 

Atidžiau apžiūrėję garažą pareigūnai rado ir daugiau įtartinų radinių. Ant lentynėlės gulėjo dvi pakuotės su baltos spalvos milteliais ir marihuanai smulkinti skirtas malūnėlis.

Garažo šeimininkas tvirtino, kad pakuotes su nežinoma medžiaga tiesiog rado ir priglaudė. Dar prieš porą dienų vyrukas buvo įspėtas pareigūnų nekišti rankų ten, kur gali nudegti. Visgi net ir sulaikomas vaikinas neprarado geros nuotaikos.

„Matyt, ne tą kelią pasirinkau. Į pareigūnus reikėjo eiti“, – samprotavo sulaikytasis. 

Keistų daiktų garaže – ne vienas, todėl buvo kruopščiai apieškoti visi jaunuoliai. Į pagalbą buvo pasitelktas ir tarnybinis policijos šuo, kuris apieškojo, ar garaže nėra paslėpta ir daugiau narkotinių medžiagų. 

„Kvapas išdavė, kad buvo panaudota ir kitų medžiagų. Šalia mėtėsi, gulėjo marihuanos likučių, jautėsi kvapas ir buvo rastas įtaisas rūkyti marihuanai“, – teigė garažą apžiūrėjęs pareigūnas. 

Pakuotes su baltos spalvos milteliais ištirs policijos ekspertai. Visi jaunuoliai buvo pristatyti į policijos komisariatą. 

Visą reportažą žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2021-02-24 10:40:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pastebėjau, kad garažuose renkasi būriai jaunimo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų