naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniuje judrioje gatvėje užsiliepsnojo moters automobilis. Vairuotoja vos spėjo iš mašinos ištraukti vaiką, jam buvo kviečiami medikai – įtarta, kad jis galėjo apsinuodyti dūmais.

Vilniuje judrioje gatvėje užsiliepsnojo moters automobilis. Vairuotoja vos spėjo iš mašinos ištraukti vaiką, jam buvo kviečiami medikai – įtarta, kad jis galėjo apsinuodyti dūmais.

REKLAMA

Į vieną pagrindinių Vilniaus gatvių suvažiavo gelbėtojai, policija, prireikė ir medikų. Stepono Batoro gatvėje ties vadinamuoju penktuoju kilometru važiuodamas nuo Naujosios Vilnios miesto centro link užsidegė lengvasis automobilis VW. Juo važiavo moteris su visai mažu vaiku.

Iš liepsnojančios mašinos vairuotoja spėjo iššokti ir ištraukti kūdikį. Atvažiavę gelbėtojai, įtardami, kad vaikas galėjo prisikvėpuoti dūmų, iškvietė greitosios pagalbos medikus. Gelbėtojai gan greitai užgesino VW, tačiau šis sudegė nepataisomai – visiškai išdegė variklio skyrius. Dėl šio įvykio buvo visai sustabdytas eismas centro link, nusidriekė didelė automobilių spūstis.

Labai pasisekė, kad nei vaikas, nei vairuotoja rimčiau nenukentėjo. 

Kaune prieš vidurdienį Statybininkų ir Žukausko gatvių sankryžoje susidūrė autobusiukas „Renault“ ir pavežėjo „Toyota Prius“. Pastaruoju automobiliu buvo vežami trys keleiviai užsienio piliečiai. Vienam jų po avarijos prireikė medikų pagalbos. 66-erių metų vyras išvežtas į ligoninę. Pavežėjas apie avariją pasakoti nenori:

REKLAMA

„Laba diena, sakykit, o jūs su keleive važiavot? – Aš negaliu… Su keleiviais, su keleiviais. – O stipriai sužeista jinai?“

Aiškėja, kad avariją sukėlė iš šalutinio kelio išvažiavęs autobusiuko vairuotojas – jis teisinasi nepastebėjęs pavežėjo „Priuso“:

REKLAMA

„Važiavau iš Statybininkų gatvės, na ir ką – nepastebėjau mašinos iš kairės. – O šviesoforas neveikė? – Šviesoforas neveikė, jis niekuomet čia neveikia. Jis niekuomet neveikia tas šviesoforas. – O nukentėjo kažkas? – Lygtais vieną turką, sako ranką susižeidė, ar kas jam – nežinau.“

Sankryžoje neseniai įrengtas šviesoforas, tačiau jis neveikė. Vairuotojai buvo blaivūs. Naktinės avarija Vilniaus aplinkkelyje: girtas užsienietis su BMW X5 rėžėsi į du automobilius.

REKLAMA

Avarija Kirtimų gatvėje įvyko apie 21 valandą, kai Pagirių link važiuojantis BMW vilko sugedusį „Audi“. Į šiuos automobilius rėžėsi iš galo atlėkęs BMW X5.

Pasisekė bent jau tiek, kad žmonės per avariją nesužeisti. BMW X5 vairuotojas atsisakė pūsti į alkoholio matuoklį, todėl buvo nuvežtas į ligoninę paimti kraujo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų