Parodė, kaip nesunkiai pagaminti puokštę nuotakai: svarbu atkreipti dėmesį į šias detales

Floristė, laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė su savo laidos žiūrovais ir toliau dalinasi floristikos paslaptimis bei kviečia visus patiems išmokti pasidaryti gėlių puokštę. Šįkart ji patarė, kaip galima gražiai sukomponuoti rausvų rožių puokštę romantiškai nuotakai.

„Parinkau rausvo atspalvio rožę Adelę. Rekomenduočiau visiems šią rožę pasirinkti, kadangi jos žiedas yra stambus, o spalva išskirtinė. Taip pat aš naudosiu panašaus atspalvio gvazdikus, amius, brunijas, eukaliptą ir labai įdomią žalumą, kuri vadinasi koralas“, – puokštės sudėtines dali vardijo K. Rimienė.

Šią puokštę floristė komponavo spiralės principu ir nenaudojo jokių karkasų. Prieš kuriant puokštę nuotakai, K. Rimienė pataria pasidomėti, kokios stilius ir spalvos vyraus visos šventės metu. Tuomet puokštėje gali atsirasti tam tikri tos spalvos akcentai.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parodė, kaip pagaminti puokštę nuotakai: svarbu atkreipti dėmesį į šias detales

„Nuotakos puokštė turi pataikyti į šio stiliaus diktuojamas formas, gėles. Jei nuotaka yra labai smulkutė, jai tikrai netiks didžiulė kaskadinė puokštė, kurios anksčiau buvo labai populiarios. Šiais laikais puokštę nuotakai reikėtų parinkti pagal jos kompleksiją“, – teigė K. Rimienė.

Daugiau patarimų, kaip dekoruoti puokštę rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų