Papasakojo, kuo išsiskiria sfinksai: žmonės dievina dėl šių savybių

Kanados sfinkai – katės be kailio, kurios nepalieka abejingų, o dėl savo charakterio kartais labiau primena šunis, nei kates. Sfinksus veisianti Laura Jurkevičiūtė perkeltine prase juos vadina šuniukais, kurių nereikia vesti į lauką.

TV3 laidos „Gyvūnų manija“ žiūrovams ji patarė, kokie žmonės labiausiai džiaugsis sfinksų draugija, o tiks jie tikrai ne kiekvienam.

„Tai kačiukas, kuris labai labai mėgsta bendrauti ir mėgsta visada būti šalia, visur dalyvauti. Kanados sfinksas visada bus tas, kuris stebės, žiūrės, lips ant kojų ir rankų, viską norės apuostyti, pasižiūrėti, kokie nauji jūsų kvepalai, pažaisti su auskariuku ir panašiai. Jiems viskas įdomu ir niekad netupės pasislėpęs po spinta“, – teigė veislyno savininkė.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Papasakojo, kuo išsiskiria sfinksai: žmonės dievina dėl šių savybių

Vertinantys sfinksų išvaizdą komplimentais juos apipila tikrai ne kiekvienas. Visgi, kačių veislyno savininkė sako, jog labai dažnai žmonės pakeičia nuomonę artimiau pabendravę su šiais gyvūnais.

„Visi arba labai susižavi šia veisle, arba bjaurisi ja. Bet dažniausiai bjaurisi tol, kol nepabūna su ja, nepaglosto, nepabendrauja ir tada įvyksta toks persilaužimas. Ta veislė patampa pačia mylimiausia“, – tikino laidos pašnekovė Laura.

Daugiau apie sfinksų savybes žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Naujausią laidą „Gyvūnų manija“ žiūrėkite sekmadieniais 9 val. per TV6.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
K
Kazkoks
2020-10-17 13:45:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isdurnejes kaip ras sporto komentatorius kur buvo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų