Panevėžyje – įtemptos gaudynės: bėglys pasiteisino, kodėl taranavo policiją ir spruko nestodamas

Gautos naujos žinios apie įtemptas girto bėglio gaudynes Panevėžyje. Net 19 kartų teistas ir vos prieš gerą mėnesį iš kalėjimo paleistas panevėžietis vejamas policijos miesto gatvėse lakstė kaip patrakęs. „Audi“ vairuotojas nestojo 5 policijos ekipažams, o blokuojamas ne vieną kartą taranavo policijos automobilius.

Pakvaišusį bėglį tik po valandos dramatiškų gaudynių pavyko pagauti ant kelio ištiesus metalinį „ežį“ Kupiškio rajone. Į teismą suėmimui atvestas beteisis kelių erelis teisinosi norėjęs pasivažinėti ir paklausyti muzikos.

„Apie 9 val. vakaro buvo gautas pranešimas, kad nuo Velžio pusės į Panevėžį važiuoja automobilis, kuris pavojingai manevruoja. Automobilis buvo stabdomas patikrinimui, bet nestojo“, – sako policijos atstovas Tadas Martinaitis.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Panevėžyje – įtemptos gaudynės: bėglys pasiteisino, kodėl taranavo policiją ir spruko nestodamas

Prie bėglio gaudynių prisijungė ir daugiau policijos ekipažų. Tačiau „Audi“ vairuotojui tai – nė motais, jis ne tik kaip patrakęs spruko visu greičiu, bet kelis kartus pavojingai priartėdamas mėgino blokuoti pareigūnus.

Apsukęs ratą apledėjusiais žvyrkeliais bėglys vėl grįžo į miestą. Pasak dramatiškas gaudynes mieste mačiusio liudininko Tomo, automobilis, skriedamas Kerbedžio gatve link Stoties gatvės, trumpam sustojo kitam eismo dalyviui mėginant užblokuoti „Audi", tačiau bėglį tai sulaikė tik trumpam. Apdaužęs niekuo dėto vairuotojo automobilį girtas vairuotojas vėl ėmė dumti Kupiškio link.

„Važiuodamas jis tikrai elgėsi neadekvačiai, išvažinėdavo į priešpriešinę eismo juostą, vengdamas būti sulaikytas mėtėsi prieš eismą. Didžiausią pavojų kėlė bėgimas per miestą, nes visos sankryžos buvo pravažiuotos „kiaurai“. Nesvarbu, kokie šviesoforų signalai degė“, – pasakoja įvykio liudininkas Tomas Markelevičius.

Dramatiškos gaudynės tesėsi gerą valandą, kol artėjant prie Kupiškio pareigūnai nusprendė per kelią permesti padangas praduriantį „ežį“. Karingai nusiteikusį bėglį iš mašinos pareigūnams teko ištraukti jėga.

REKLAMA

„Bėglys nedrįso važiuoti per ežį, stojo į kelkraštį, automobilis buvo užblokuotas, tačiau bet jis vis tiek dar sugebėjo atsitrenkti į užblokuotą automobilį. Tačiau tada jau buvo sulaikytas“, – detalėmis dalijasi policijos atstovas.

„Audi” erelis – 37-erių vyras. Po gaudynių į teismą atvesdintas panevėžietis buvo stipriai susižeidęs galvą. Į alkoholio matuoklį iš pradžių jis pripūtė virš 2 promilių, bet po antro pūtimo girtumas nukrito iki 1,07.

„Jis sakė – išgėriau, norėjau muzikos paklausyti, paskui važiavau, nors vairuotojo pažymėjimo gyvenime neturėjęs. Jis neatsakė, kodėl jis vis tiek važiuoja, esą taip norėjo“, – sako prokuroras Paulius Jasiukaitis. 

Paaiškėjo, kad vyras bėgo net ne savo, o tėvo automobiliu, apgadino mažiausiai 2 policijos ekipažų automobilius. Be to, įtariamasis vos prieš mėnesį paleistas iš Alytaus pataisos namų, kartą iš jų yra pabėgęs. Iš viso už vagystes ir kitus nusikaltimus yra teistas net 19 kartų – 14 sykių Lietuvoje. O už analogišką bėgimą nuo policijos yra baustas ir Anglijoje.

„Užsienyje irgi teistas 5 kartus. Praktiškai, kur jis nuvažiuodavo, būdavo kažkoks įvykis Anglijoje, Lenkijoje, Airijoje, Danijoje. Anksčiau Anglijoje buvo lygiai toks pat atvejis – taip pat buvo sudaužyti policijos automobiliai, priešintasi policijos pareigūnams“, – prideda P. Jasiukaitis. 

Teismas leido bėglį suimti mėnesiui, tačiau prokuroras tikisi, kad iš areštinės taip lengvai jam pasprukti nepavyks. Už vairavimą girtam ir turto sugadinimą visuotinai pavojingu būdu gresia iki 5 metų laisvės atėmimo.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-01-25 21:58:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nušaut išgamą reikejo ir viskas..Aš galvoju,kad zmogus gali karta suklysti gyvenime,bet ne 19 kartu..Iš jo vistiek žmogaus nėra..O,jeigu mieste butu vaziavusi šeima su vaikais..degant žaliam..kas tada..baisu..
Atsakyti
-2

Žmogus
2021-01-25 20:59:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Asile tu buridano
Atsakyti
-1

J
Juozas
2021-01-25 21:31:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
NA KAM TU SLIUDRU REIKIA CIA
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų