Pamokantis Grušo sveikinimas tikintiesiems: pasakė, kas svarbiausia šiuo nelengvu metu

Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas pasveikino Šventas Velykas švenčiančius Lietuvos tikinčiuosius.

Užsitęsusią pandemiją savo kalboje dvasininkas lygino su Kristaus nukryžiavimu ir ragino lietuvius būti kantrius ir nepasiduoti liūdesiui.

„Turbūt prisimenate Šventajame rašte aprašyta pasakojimą, ką veikia mokiniai po nukryžiavimo. Trečią dieną mokiniai skirstosi, eina liūdni iš Jeruzalės, apgailėdami kalbasi apie tai kas nutiko. Jėzus nuteistas, nukryžiuotas, miręs. Moterys kalba keistus dalykus, kad Jėzaus kūnas dingęs. Jie neatsimena, ką Jėzus buvo kalbėjęs apie prisikėlimą, nes liūdesys nežinia juos sukausčiusi. Ir mes esame kaip Emauso mokiniai – nuliūdę, nežinome kas bus toliau ir kiek tai dar tęsis“, – kalbėjo G. Grušas.

Ragino likti vienybėje su Jėzumi Kristumi

Arkivyskupas taip pat tikintiesiems priminė, kad šiuo sunkiu Lietuvai ir pasauliui metu svarbiausia ne gyvi susitikimai su savo artimiausiais žmonėmis, o vienybė su Jėzumi Kristumi.

„Ir mums norisi į kažką įsikibti, būti kartu, nelikti vieniems. Svarbiausias asmuo, tas su kuriuo turime pasilikti, kad ir kas bebūtų – Jėzus Kristus. Kaip su juo pasilikti? Dievo žodyje ir Eucharistijos vienybėje. Taigi net jei esame nuliūdę ir pikti dėl to, kas vyksta, nepamiškime, kas svarbiausia: Jėzus prisikėlė, jis tikrai prisikėlė ir yra su mumis. Jis eina greta net jei jo neatpažįstame“, – dėstė Vilniaus arkivyskupas.

Dvasininkas taipogi ragino Jėzų Kristų kiekvieną iš mūsų įsileisti į savo širdį ir namus.

„Linkiu visiems jums viltingų, Dievo džiaugsmo kupinų Šventų Velykų“, – savo sveikinimą užbaigė jis.

Visą G. Grušo velykinį sveikinimą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

 


Rašyti komentarą...
t
tu mmm
2021-04-03 21:26:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
runkeli, tu iš kokios raidės rašai mūsų šalies pavadinimą ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų