• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policija gavo informaciją, kad galimai per Lietuvos teritoriją vežami nelegalūs migrantai. 

Policija gavo informaciją, kad galimai per Lietuvos teritoriją vežami nelegalūs migrantai. 

REKLAMA

Automobilių paiešką ir susitikimą su migrantais užfiksavo laidos „Farai“ operatorius.

„Į Saločius iš Latvijos pusės įvažiavo automobilis „Audi“ pilkos spalvos, kuriuo galimai gali būti vežami nelegalūs migrantai <...> šiuo metu [jie] gali būti Panevėžio aplinkkelyje“, – paieškos pradžioje situaciją apibendrino pareigūnas.

Netrukus pareigūnai patikslino informaciją, kur šiuo metu yra ieškomas automobilis. Jo pasaloje jau laukė patrulių ekipažas. Neilgai trukus policija pastebėjo ieškomą automobilį ir sustabdė jį patikrinimui.

Vairuotojas kalbėjo tik rusiškai, tačiau policininko nurodymus išjungti variklį ir atiduoti raktelius visgi suprato.

Ant galinės sėdynės įsitaisiusi greičiausiai migrantų šeima – tėvai ir du mažamečiai vaikai. Keleiviai prisistatė esą afganistaniečiai, jokių asmens dokumentų su savimi neturėjo.

REKLAMA
REKLAMA

Prireikė specialių technologijų

Vairuotojo atsakymai visada vienodi – keleivių nepažįsta, jie jį sustabdė ir prašė pavežti. Kad nesugalvotų sprukti, vairuotojas laikinai sulaikytas, o pas keleivius randami lėktuvo bilietai. Paklaustas, kur keliauja. vyras nurodė, kad jų tikslas – tiesiai.

REKLAMA

„Kur vykstate? Į Vokietiją? Ne? Į Lenkiją? – Tiesiai“, – atsakė tėvas.

Pas afganistaniečius rasti laikini asmenybės identifikacijos dokumentai, išduoti Latvijoje. Sulaikytųjų turbūt laukė dar ilga kelionė – su savimi jie turėjo ir lėktuvo bilietus.

Kad susikalbėtų su migrantais, pareigūnai pasitelkė išmaniąsias technologijas – vertėją – ir tolesnį veiksmų scenarijų sulaikytiems bandė papasakoti per telefono programėlę. Vairuotojas ir nelegalūs migrantai buvo pristatyti į komisariatą.

Kas jų laukė toliau, pamatykite aukščiau esančiame laidos „Farai“ reportaže.

tv3.lt

laiko klausymas, kol visi emigrantai bus reikalingi LT. Nes normalus pilieciai su LT pasu isemigruos. mus tiesiog vija is cia. Toks dabar tikslas, apkrauti mokesciais, viska privatizuot, o i musu vietas net afrikos jonus jau dabar bande isivezti. tiksliau broyleris ketino atidaryti konsulata.
Islandijos gatvėje jiem stop linija negaliuoja, totorių gatvėje kur ženklas praleisti įžūliai važiuoja. Senamiesčio gatvėmis viršija greiti. Migrantai padarė chaosą ne tik pagrindinėse gatvėse bet ir senamiestyje. Vakar vos nenutrenkė 2 vaikų ir nuvažiavo nepristabdydamas. Beprotybė!


nebalsuokit uz broyleri ir socdemus.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų