Slovakijos kalnų slidinėjimo žvaigždė 26-erių Petra Vlhova iškovojo savo šaliai pirmąjį olimpinį auksą Pekine vykusioje kalnų slidinėjimo rungtyje. Iškart po paskutinės sportininkės finišo Petra Vlhova pradėjo emocingai džiaugtis pirmuoju savo karjeroje olimpiniu medaliu. Apsikabinusi kitą slovakę sportininkę ji klykė iš džiaugsmo, o jos akyse buvo matyti susijaudinimo ašaros.

Pasaulio taurės titulą šioje disciplinoje iškovojusi P. Vlhova po pirmosios „The Ice River“ trasos buvo tik aštunta, tačiau bendrai ji užtruko 1 min. 44,98 sek. ir to užteko, kad iškovotų auksą.

Sidabras atiteko austrei Katharinai Liensberger (+0,08 sek.). Trečia liko šveicarė Wendy Holdener (+ 0,12 sek.).

Įdomu tai, kad jau ne vienerius metus svarbiausioms varžyboms slovakė treniruojasi Druskininkų „Snow arenoje“.

Primename, kad šios varžybos nesėkmingai susiklostė lietuvei 17-metei Gabijai Šinkūnaitei, kuri apžergė lazdą, o po šios klaidos jai teko pasitraukti iš trasos.

Emocingą slovakės pergalę žiūrėkite straipsnio viršuje.