• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Joniškyje belgų aviganis sukandžiojo metukų ir aštuonių mėnesių mergaitės galvą, vaikas gydomas Šiaulių motinos ir vaiko klinikos intensyviosios terapijos skyriuje.

Joniškyje belgų aviganis sukandžiojo metukų ir aštuonių mėnesių mergaitės galvą, vaikas gydomas Šiaulių motinos ir vaiko klinikos intensyviosios terapijos skyriuje.

REKLAMA

Paaiškėjo, kad šunį, kuris įprastai laikomas kitoje patalpoje, pas mažylę įsileido tėvas, kad šie pažaistų. Mergaitei nukritus, šuo staiga puolė ją kandžioti. Tėvai dabar gali sulaukti baudos už vaiko nepriežiūrą.

Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže.

Į Šiaulių ligoninę iš Joniškio atvežta stipriai namuose auginamo šuns apkandžiota dvejų metukų dar neturinti mergaitė. Belgų aviganis jai dantimis sužalojo galvą ir veidą, vaikui prireikė intensyvios medikų priežiūros. Ligoninės atstovai jokios informacijos apie mergaitės būklę neteikia.

„Mergaitė, kiek žinau, yra intensyviosios terapijos skyriuje, šiuo metu yra gydoma. – Tai stipriai apkandžiota? – Stipriai. – Ne vieną kartą? – Ne, kai tik apkandžiojo, vyras iškart pasikvietė medikus į pagalbą ir išvažiavo į gydymo įstaigą“, – teigia policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

REKLAMA
REKLAMA

Mamos namie nebuvo

Mergaitės mama buvo išvykusi, namuose mergaitė buvo kartu su tėvu, jis ir įsileido šunį pažaisti su vaiku. Jam dabar gresia administracinė atsakomybė.

REKLAMA

„Šiuo metu pradėta administracinė teisena, dėl tėvų valdžios nepanaudojimo. Kadangi mažametė mergaitė buvo kartu su savo tėveliu, namuose, jinai žaidė, šį kartą buvo ir augintinis jų, kuris įprastai būna kitoje erdvėje, šįkart buvo kambaryje. Tuo metu kai žaidė mergaitė, ją apkandžiojo, galvą ir veidą“, – sako G. Smagriūnienė.

Įvykį tiria policija, į šeimą buvo nuvykę ir vaikų teisių atstovai, aiškinasi, ar nebuvo pažeistos vaiko teisės. Anksčiau šeima į šios institucijos akiratį nebuvo patekusi.

tv3.lt

Kad netrukdytu teveliui zaisti telefonu,vaika turejo uzimti suo.Dabar gi visi jauni sulinde i telefonus,ko cia stebetis.
Turint suni,tevams reikia isklausiti paskaitas,kadangi suo pripazista tik seimos lideri.Pamenat,Juonavoje,kai najagime mirtinai buvo sukandziuota. Suo ne zaisliukas pliusinis.Reikia zinoti suns psihologija.
Nu. Tėvas čia kaltas nuo, kada mažam vaikui leižiama su šunim žaisti ar katinu???! Ne šuo kaltas kad jį skriausti reiktu tėvas prastas yra ne jis pirmas ir nepaskutinis dundukas tokių daug
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų