Rašyti komentarą...
Paradoksas - kuo daugiau perteklinių "žinių" brukama iš ŠSM, tuo daugiau vaikai atmeta. Kam reikalinga rašyti programas, jei verčiama mokytis kompiuteriu kopijuojant ištisus lapus iš Google? Tik dėl pinigų rašomos naujos švietimo programos. O deklaratyvūs rezultatai dažniausiai baigiasi "tikimasi, jog pagerės" bet kaip riedėjo nuokalne, taip ir rieda smagiai toliau
Dar didinkit atlyginimus !!! Jie to ir laukia...bet už ką!??? Ar kad vaikai visai neparuošti !??? Padidinti reikia tiems mokytojams,kurių mokiniams nereikia korepetitorių...Vadinasi jie savo darbą atlieka sąžiningai...Tegul būna atlygis už darbą, o ne už pažiūrėjimą pro langą ,ar pasirašinėjimą žinutėmis telefonu..
Nemokamam moksle matyt laikomasi valdisku taisykliu o mokamam yra daugiau laisves ir ismones
Kai tevai nustos vaikus veziotis poilsiauti vidury mokslo metu ir reikalaut geru pazymiu, korepetitoriu nereiks. Buna, ir pas korepetitoriu sedi ir i laikrodi zvilgcioja. Bet kai viens ant vieno, tai kazka isimena, ner kur dingt
Gėda mokytojams ! Už pinigus išmokina, o be jų, nebe.. .....Visiems reikia įvesti jų pačių kvalifikacijos įvertinimą pagal dabartines programas ir apmokėjimą už darbą įvesti pagal mokytojo dėstomo dalyko rezultatus. . Yra ir tėvų kaltės, kada samdo kalbų korepetitorius....juk knygos į galvą neįdesi, re.ikia mokiniui pačiam pakaušį pakrapstyti..
Gėda mokytojams ! Už pinigus išmokina, o be jų, nebe.. .....Visiems reikia įvesti jų pačių kvalifikacijos įvertinimą pagal dabartines programas ir apmokėjimą už darbą įvesti pagal mokytojo dėstomo dalyko rezultatus. . Yra ir tėvų kaltės, kada samdo kalbų korepetitorius....juk knygos į galvą neįdesi, re.ikia mokiniui pačiam pakaušį pakrapstyti..
Esme, kai teveliai nuo pradines ruosia pamokas uz savo pupuliukus, tai paugus vaikuciui tenka samdyti personalini mokytoja. Tevai, kurie moko vaikus savarankiskumo ir atsakingumo, korepetitoriu paslaugu nereikia. Auginam islepeliu karta.
@tai O į mokytojus dėmesio neatkreipsi?
Tikriausiai pats vaikus muši, kad negavo gero pažymio.
Tėvai visai nebesirūpina vaikais, jie įsivaizduoja, kad į mokyklą jie eina mokytis...o jie su naujausiais mobiliais telefonais klasėje sėdi į juos sulindę ir žaidžia arba piešia savo sąsiuviniuose, jei tokius tik turi. Ką sako mokytojas per pamokas jiems visai neįdomu, na o tėvai po to moka pinigus korepetitoriams, kad jie juos išmokintų. Kaip vaiką išmokyti, kai jam to nereikia? O tėvai kaltina mokyklą ir mokytojus, kai patys visai neprisideda prie vaikų elgesio ir požiūrio į mokslą, nemoko gerbti mokytojų. Dirbu mokykloje ir vieną šeštoką visus metus lydėjau į kiekvieną pamoką. Buvau pasibaisėjusi mokinių požiūriu! Toks vaizdas, kad mokytoja aiškina tik man, nes aš vienintelė ją tegirdėjau ir pradėjau suprasti visas lygtis ir trupmenas, išmokau net angliškai užrašyti laiką, nors pati mokiausi vokiečių kalbą. Patikėkite tėveliai, mokytojai tikrai gerai moko, tik jūsų vaikams to nereikia! Kad jūs nors akies krašteliu pamatytumėte savo vaikus mokykloje! Jūs juos matote tik namuose nekaltais veideliais ir besiskundžiančiais sunkiais mokslais ir blogomis mokytojomis, ir jūs puolate tuos mokytojus ir mokate Juos tik kaltinti nematydami savo vaikų elgesio. Taip, geriau mokėti už papildomas pamokas! 
Tai ne mokslas išsigimė, o tėvų ir vaikų požiūris!
Mokytojai nemoko, nors algų gerų nori, kur švietimo ministerija,, o pamokas vaikai praleidineja, nes nesvarbu nei mokyklai nei tėvams, kad vietoj pamokų tėvai išsiveža vaikus į šiltus kraštus, kai kurie. Tampame berasciu tauta.
Į viršų