Neįmanoma nesižavėti: mažytės beždžionėlės su išskirtiniais bruožais

Saimiriai – tai mielos mažytės beždžionėlės retai sveriančios daugiau nei kilogramą. Mažyliai kaip tik šiuo metu mėgaujasi vis dar šiltomis dienomis Londono zoologijos sode.

Saimirių genties atstovės, mielos geltonos beždžionėlės juoda kepurėle. Būtent dėl pastarosios šie mažyliai vadinami juodaviršiais saimiriais. Tai kabiauodegės beždžionėlės – nes gali kaboti ant savo ilgos stiprios uodegos.

Londono zoologijos sode gyvenantys saimiriai šiomis dienomis mėgaujasi paskutiniais šiemet  šiltais saulės spinduliais, o zoologijos sodo prižiūrėtojai bežežionėles vaišina ledinukais. Tikrąja ta žodžio prasme – lede sušaldytais skanėstais.

Įprastai saimiriai maitinasi gėlėmis, vaisiais, lapais, sėklomis, vabzdžiais ir kitais smulkiais gyviais. Šie mieli geltonpūkiai kilę iš Bolivijos ir yra išties labai maži: patinėliai sveria nuo pusės iki kiek daugiau nei kilogramo, o patelės daugiausia 750 gramų. Neužauga didesni nei 37 cm.

Saimiriai kviečia lankytojus atvykti į Londono zoologijos sodą, mat lankytojai sodui atneša pajamų. Londono zoologijos sodas duris lankytojams atvėrė birželio 15-ąją po tris mėnesius trukusio karantino.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų