Naktinis dviejų girtų latvių pasivažinėjimas Šiaulių gatvėmis baigėsi liūdnai

Komandiruotėje mūsų šalyje dirbantys du vyrai negalėjo patikėti, kad Lietuvoje policijos pareigūnų papirkinėti negalima, tad bandė laimę. Jie buvo sulaikyti už kyšio siūlymą.

Naktinėse Šiaulių gatvėse Šiaulių miesto vaizdo stebėjimo kameros fiksuoja momentą, kai, trisdešimtmečio vairuojamą „Mercedez-Benz" stabdo policija. Pareigūnams įtarimą sukėlė kelyje be priežasčių vinguriuojantis automobilis, tad jie nusprendė patikrinti vairuotojo girtumą.

Nuojauta neapgavo, už vairo sėdėjęs Artiomas Gladilinas pirmu bandymų įpūtė daugiau nei dvi promiles.

Vyras sunkiai pastovėjo ant kojų. Sodintas į pareigūnų automobilį, kur policininkai jam paaiškino, kad jų automobilis bus nuvežtas į saugojimo aikštelę, o vairuotojas turės vykti į areštinę. Tuo metu kartu važiavęs bendrakelievis meta svarų kozirį, patrulių vadui pasiūlo 1000 eurų, jei jo bičiulis bus paleistas lyg nieko neįvyko. 29-erių latvis tikino policininkus, kad jų šalyje pareigūnai sukalbamesni. Dar kelis kartus pasiūlęs kyšį ir jis atsidūrė areštinėje.

Šiandien teisme abu latviai itin nekalbūs ir vienas, ir kitas slepia veidus ir neprataria nei žodžio. Maža to, teismo posėdžio metu prašo teismo, kad nebūtų filmuojami ir fotografuojami, nes neva tai gali pakenkti jų karjerai, kurios jie siekė visą savo gyvenimą.

„Prašo nefilmuoti. Ką galiu jums paaiškint. Kiek teko kalbėtis, pripažįsta, gailisi, na, nepagalvojo, taip gavosi. Sako, pasitaisysiu, tokia va informacija. Atsitiko, todėl, kad sulaikė neblaivų, o kodėl darė gramą, tai nelabai galiu pasakyt“, – sako advokatas Edmundas Jankaitis.

Abu vyrai Šiauliuose dirba lėktuvų mechanikais. Už siūlymą duoti kyšį Arturui Petrosjanui gresia net iki penkerių metų kalėjimo, o už vairavimą išgėrus jo kolega gali būti nubaustas pinigine bauda ir iš jo bus atimtos vairavimo teisės iki trejų metų.


Rašyti komentarą...
B
Balionas
2020-09-17 20:40:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsiprašau, ar aš viską teisingai supratau? Pareigūnai neima? Tokio dar negirdėjau! Vairuoju 30 metų, visą tą laiką pareigūnai tiesiogiai ar užuominom reikalaudavo kyšio, šimtai milijonų per metus nusėsdavo ne į Valstybės kišenę, o į tų, kurie nusipelnė gyventi geriau. Kelių policijoje visada buvo organizuota korupcija ir staiga - neima! Kas atsitiko? Negali būti!
Atsakyti
-2

J
Ji
2020-09-30 10:34:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Filmuoti žmogų negalima - bukumas.
Atsakyti
0

J
Ji
2020-10-02 13:01:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išsiaiškins policija. Taip užerbuodavo į KGB. Dektinės prigirdys su narkotikais ir filmuos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų