Moterų kaltinimai Vilkaviškio ligoninei: motiną girdė raminamaisiais, kad galėtų pailsėti

Dažnai pacientui atsidūrus ligoninėje artimieji jaudinasi ne tik dėl jo sveikatos, bet nerimauja ir dėl to, ar brangiam žmogui yra suteikiama tinkama priežiūra. TV3 laidai „Prieš srovei“ dvi seserys teigė, kad jų mama, gulinti Vilkaviškio ligoninėje, naktimis yra raminama vaistais. Moterų teigimu, pacientei teikiami nebūtini vaistai tik todėl, kad ligoninės personalas naktį galėtų tinkamai pailsėti. 

„Jeigu jūs ant to einate, brangieji medikai, suleiskite vaistus, uždusinkite, numarinkite, sustabdykite širdį ir pasakykite, kad sustojo širdis, bet sadistiškai nevykdykite šito, nes dabar mano mama yra povaliai žudoma.

Į ką man kreiptis? Į prezidentą? Nes jie to siekia, duodami tokie vaistai ir jie nori paskandinti smegenis“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ teigė ligoninėje gulinčios moters dukra Daiva. 

Moterys į mamos ligos istoriją neįrašytus vaistus rado prie pacientės lovos. Jų teigimu, seselė patvirtino, kad šie vaistai yra nepaskirti raminamieji. 

„Mes vakare buvome kartu, mes užtikome tuos vaistus, kurie buvo girdomi. Tai seselė drebančiu balsu „mes neduodame nieko, aš galiu išmesti“ ir ji išmetė tas tabletes ir iš spintelės išėmė, padavė jos tabletę.

Tai jeigu yra paskirti vaistai, kaip seselė gali paimti ir išmesti tuos vaistus? <...> Gydytojas skyriaus sakė, kad jai tokie vaistai nepaskirti. Tai jei nepaskirti, kam jūs juos tada duodate?“, – klausė pacientės dukra.

Skyriaus, kuriame guli pacientė, vedėjas teigia, kad tokie moterų kaltinimai yra nepagrįsti ir ligoninės personalas dėl ramaus poilsio taip nesielgia.

„Visiška nesąmonė, visiškas melas, absoliutus melas. Jokių paskyrimų nėra, absoliučiai vaistų jokių niekas nedavė, neskyrė. Paskyrimo lapuose įrašų jokių nėra. Visi vaistai paskiriami su mano žinia“, – sakė skyriaus vedėjas Juozas Dičpinigaitis. 

REKLAMA

Jo teigimu, seselės be jo žinios tokių veiksmų taip pat imtis negalėjo. 

„Reikėtų seselės paklausti, ką ji šnekėjo. Aš už seselę negaliu atsakyti, bet iš savo pusės tvirtai pasakau, kad jokių papildomų nervų sistemą veikiančių vaistų pas mus skyriuje negavo ir dabar negauna“, – teigė J. Dičpinigaitis.

Moterys, norėdamos įrodyti savo teiginius, pateikė garso įrašą, kuriame girdėti, kaip pacientę slauganti seselė atskleidžia nebūtinų vaistų pavadinimą. Tiesa, tai medicinos darbuotoja padarė ne iškart – dar bandė išsisukti nuo atsakymo, tačiau nesėkmingai.

„Kokie tie raminamieji?“, – pateiktame garso įraše seselės net kelis kartus klausė Daiva.

„Tiapridalis“, – po ilgai trukusių atsikalbinėjimų atsakė seselė.

Daugiau detalių apie situaciją ir visą garso įrašą išgirskite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „Prieš srovę“. 


Rašyti komentarą...
l
liepa
2021-01-06 20:15:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visur taip daro,prigirdo,prileidzia vaistu ir buk ramus,,teko susidurt ir mums:(
Atsakyti
-5

T
Tas daroma
2021-01-06 20:32:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir slaugos namuose.Kiek pazistamu juose gulejo,tai istisai miegodavo o neuzilgo iskeliaudavo anapilin.
Atsakyti
-4

T
Tadas
2021-01-06 21:07:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visose slaugos ligoninėse taip yra ir ne tik slaugos. Nereikia medikams meluot juk taip yra.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (31)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų