Moksleiviai protestuoja prieš Fukušimos vandens išleidimą: nusiskuto plaukus

Rytų Azijos valstybėms reiškiant nepasitenkinimą Japonijos vyriausybės sprendimu išleisti į vandenyną per milijoną tonų vandens iš avarijos ištiktos Fukušimos atominės elektrinės, Pietų Korėjos moksleiviai ėmėsi savotiško protesto. 

Nors vanduo bus išleistas ne anksčiau kaip po dvejų metų, moksleiviai Pietų Korėjos gatvėse protestuodami demonstratyviai ėmė skustis galvas taip rodydami pasipiktinimą Japonijos vyriausybės sprendimu.

„Užteršto vandens išleidimas yra lyg branduolinio karo vykdymas prieš pasaulio žmones. Skatiname mūsų vyriausybę nedalyvauti Tokijo Olimpiadoje ir nutraukti diplomatinius santykius su Japonija", – teigė moksleivė Yong Soon-Bin.

„Nebuvo lengvas sprendimas nusiskusti plaukus. Norime parodyti savo valią ir sustabdyti užteršto vandens paleidimą. Gali būti sunku tai padaryti, jei Jungtinės Valstijos ir toliau palaikys Japonijos sprendimą", – teigė moksleivis Lee Da-Som.

Japonijos valdžios sprendimas sulaukė nemenko atgarsio pasaulyje – tiesa, nors vietiniai žvejai sprendimą pasmerkė, Jungtinės Valstijos mano, kad Japonija pasirinko saugų sprendimą.

Japonijos vyriausybė tvirtina, kad išleisti vandenį saugu – iš jo pašalinti beveik visi radioaktyvūs izotopai ir jis bus atskiestas.


Rašyti komentarą...
a
asf
2021-04-20 17:53:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
O pries cocacola ir colgate neprotestuoja? rodos Amerika numete ant ju atomines bombas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų