Lydekų žūklė didžiaisiais masalais: pasidalijo naudingais patarimais

Lietuvoje tarp žvejų spiningautojų egzistuoja nuostata, kad kuo didesniais masalais gaudoma, tuo didesnės lydekos kimba. Visgi daugelis lietuvių žvejų nesiryžta išbandyti žūklės didesniais masalais, nes netiki, kad Lietuvos upėse ir ežeruose yra pakankamai didelių lydekų. Tuo tarpu Skandinavijos žvejai žuvis dažniausiai gaudo didesniais masalais, kurių ilgis prasideda nuo 7 colių.

TV6 laidoje „Vienam gale kablys“ apsilankęs patyręs žvejas Eugenijus papasakojo, kokie yra tokio žūklės privalumai ir trūkumai.

„Anksčiau visi bijojo, sakė nėra tų didelių lydekų, bet kai visi pradėjo gaudyti dideliais masalais, tai pasirodo yra tų didelių lydekų ir beveik visur yra, tik vienur daugiau, kitur mažiau. Iš tiesų didelei lydekai reikia didelio masalo“, – tikina Eugenijus.

Eugenijus pasakoja, kad ir Lietuvoje yra sugavęs ne vieną stambią lydeką, o tai jam dažniausiai pavyksta padaryti naudojant stambesnius guminukus.

„Tą vieną metrą pagauti per tris kartus nuostabu. Tai yra tikrai smagiau, nei sugauti dešimt „peilių“ ar dvidešimt“, – teigė laidos pašnekovas.

Laidą „Vienam gale kablys“ žiūrėkite sekmadieniais 9:25 val. per TV6.

Daugiau patarimų, kaip gaudyti didžiasias lydekas žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų