Liudininkai apie 4 automobilių avariją magistralėje: atrodė, kaip per veiksmo filmą

Magistralėje Via Baltica prie Marijampolės šiandien susidūrė net keturios mašinos. Vienas žmogus nuvežtas į ligoninę. Liudininkai pasakoja, kad vaizdas primena veiksmo filmą. Nuo vilkiko smūgio iš vienos mašinos išskriejo akumuliatorius, kuris nusileido tiesiai ant kitos lengvosios. Vairuotojai apstulbę ir išsigandę.

Keturių automobilių avarija įvyko apie 10 ryto, magistralėje Via Baltica. Nuo vakar vakaro kelyje Kaunas – Marijampolė – Suvalkai dėl sudėtingų eismo sąlygų formavosi didžiulės vilkikų eilės. Avarija įvyko, kai „Volvo“ vairuojantis vyras, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepamatė, kad magistrale važiuoja vilkikas. Vyras sako, kad šalikelėje sustoję vilkikai trukdė matomumui.

„Stovėjo kolona mašinų. Aš atvažinėjau iš tenai. Ir, vienu žodžiu, jis iš ten atlėkė kita ir susidūrėm“, – sako vairuotojas Svajūnas.

Po susidūrimo su vilkiku, „Volvo“ rėžėsi į stovintį „Toyota“ automobilį. Nuo smūgio iš „Volvo“ bagažinės išskriejo įvairiausi daiktai. Tarp jų ir mašinos akumuliatorius. Jis skrido net keliasdešimt metrų ir pataikė į „Mazdą“. Šios vairuotojas neslepia išgąsčio: sako, laimė, kad nepataikė į jį.

„Volvo“, kai trenkėsi į kitą automobilį, atskriejo akumuliatorius tiesiai į lempą. Atsimušė, išdaužė lempą, sparnus aplankstė, atskriejo tiesiai į vairuotojo stiklą – į mane. Vaizdas kaip per filmus“, – pasakoja vairuotojas Edgaras.

Į ligoninę medikai nuvežė vieną žmogų – „Toyotos“ vairuotoją. Jam dūžtantys stiklai stipriai sužalojo ausį. Daugiau žmonių nenukentėjo, tik mašinos gerokai aplamdytos.

Taip pat baisi avarija įvyko Klaipėdoje. Sunkvežimio priekaboje ekskavatorių vežęs vyras neįvertino, kad šio strėlė per daug pakelta. Lendant po geležinkelio tiltu, ji šį kliudė ir ekskavatorius iš sunkvežimio išvirto. Per incidentą žmonės nenukentėjo. Jei paskui sunkvežimį gana judriu Šiauriniu aplinkkeliu būtų važiavusi mašina, pasekmės galėjo būti kur kas skaudesnės. 

Policininkai tikrino vairuotojo blaivumą. Alkotesteris parodo nulius. Atvykę ugniagesiai įvertino tilto būklę. Pirminiais duomenimis, ekskavatoriaus kaušas tik sutrupino lietvamzdį. Tiesa, kol ugniagesiai tikrino tiltą, policija viena kryptimi visiškai sustabdė eismą, tad susiformavo nemaža spūstis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų