• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniuje kažkam nusišypsojo didžiausia sėkmė per 30 metų – trečiadienio vakarą Vikingų Loto" loterijoje vilnietis laikmėjo 13 milijonų eurų. Toks laimėjimas didžiausias ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse.

Vilniuje kažkam nusišypsojo didžiausia sėkmė per 30 metų – trečiadienio vakarą Vikingų Loto" loterijoje vilnietis laikmėjo 13 milijonų eurų. Toks laimėjimas didžiausias ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse.

REKLAMA

Laimingą „Vikingų Loto" bilietą laimingas žaidėjas pirko Buivydiškių gatvėje esančioje IKI parduotuvėje, Vilniuje, trečiadienio vakarą, tą pačią dieną, kai ir buvo išridenti jam stulbinančią sėkmę atnešę skaičių deriniai. Laimėtojui priklauso kiek daugiau nei 13 mln. eurų.

Paskutinį kartą milijoniniu laimėjimu, tiesa, kone perpus kuklesniu, prieš 6 metus galėjo džiaugtis inžinierius pensininkas iš Kauno, jis išlošė beveik 7,7 milijonus eurų.

„Tikrai įspūdingas įvykis, kadangi mes jau seniai laukėm, kada didysis prizas atkeliaus į Lietuvą, nes, kaip žinote, „Vikingų Loto" 10 šalių ir dažniausiai laimi tai norvegai, suomiai, danai, nes jie daugiausia bilietų perka, tačiau šį kartą nusišypsojo laimė ir Lietuvai. Taip kad sveikinam laimėtoją“, – sako „Olifėja“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Donatas Kazlauskas.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, 13 milijonų laimėtojas iki šios darbo dienos pabaigos dar neatsiliepė. O ir sistema rodo, kad savo laimingo bilieto dar nepasitikrino. Sužinoję, kad toje pačioje parduotuvėje, kur jie kasdieną perka produktus, kažkas nusipirko bilietą, vertą 13-kos milijonų eurų, žmonės išpučia akis:

REKLAMA

„Laimėjo 13 milijonų eurų. Duok, Dieve, jam geros sveikatos, kad išleisti sugebėtų.“

„Kaip sakoma, neblogai jam pasisekė.“

„Ooo. Tai gerai. Labai gerai.“

Loterijos bilieto pasitikrinti užsukęs senjoras Danielius sako pats loterijos bilietus perkantis dažnai. Yra laimėjęs net 70 eurų. Tik šiandien, patikrinus 3 bilietus – nepasisekė.

Tačiau ne visi lietuviai tokie azartiški kaip Danielius. Pasak loterijų bendrovės atstovų, lietuviai palyginus su kitomis Europos šalimis azartiški tik vidutiniškai ir loterijos bilietams išleidžia apie 38 eurus per metus, kai Gibraltare gyvenantys žmonės loterijos bilietų prisiperka už 300 eurų.

REKLAMA
REKLAMA

„Azartiškiausi, be abejo, yra norvegai, suomiai. Taip pat labai ispanai pasižymi. Jeigu vidutiniškai vienam gyventojui, kuris daugiausia išleidžia, tai yra Gibraltaras“, – pasakoja D. Kazlauskas.

Nors ir ne itin azartiški, laimėję 13 milijonų eurų, vilniečiai sako, kad rastų, kur juos išleisti:

„Vaikams padėčiau, pakeliaučiau.“

„Turbūt investuočiau toliau į verslą.“

„Su gimine pasidalinčiau, draugams.“

„Mažiausiai, ko reikėtų, tai yra labai vengti visų giminaičių, kurie sieks pasiskolinti, sieks paramos“, – teigia finansų analitikas Marius Dubnikovas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Na, o jei jūs laimėtumėt kelis ar keliasdešimt tūkstančių ar milijonų, finansų ekspertai pataria laimėtų pinigų išvis neliesti bent jau metus.

„Šiuos pinigus netgi vertėtų padėti į indėlį metams laiko ir jų tiesiog nejudinti. Ir per tuos metus suprasti, ką visgi ketinama daryti“, – kalbėjo M. Dubnikovas.

Ką su savo laimėtais pinigais veiks naujai iškeptas milijonierius – nežinia. Bet vos tik jis atsiras, jo sąskaita iškart bus pervesta įspūdinga suma, už kurią ir mokesčių mokėti nereikės.

13 procentų nuo šios sumos valstybės biudžetą papildys prizo steigėjai. 13 milijonų savininkas prizą atsiimti turi per 60 dienų, jei ne pinigai grįš į prizinį fondą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų