Lazdijuose padegto vyro būklė išlieka labai sunki

Po to, kai pirmadienį Lazdijuose į šeimos namus įsiveržę trys vyrai surišo moterį, mergaitę, o vyrą padegė, pareigūnai praneša jau sulaikę keturis įtariamus asmenis. Anot policijos, egzekucijai buvo ruoštasi iš anksto, bet motyvų neatskleidžia. Padegto 42 metų vyro būklė vis dar labai sunki.

Pirmas sunkiu nusikaltimu įtariamas vyras sulaikytas antradienį Vilniaus rajone. 28-erių metų vyras pareigūnų įvardijamas kaip nusikaltimo organizatorius. Tą pačią dieną sulaikyti dar du įtariamieji – 26 -erių ir 22-ejų metų. Visi jie ne kartą teisti. Vakar rastas ir ketvirtas egzekucijos dalyvis – 20 metų vyras. Jis į policijos akiratį iki šiol nebuvo pakliuvęs. Vilniečiai įtariami apiplėšę bei padegę žmogų.

„Yra teisti už įvairias nusikalstamas veikas. Už sveikatos sutrikdymus, už neteisėtą narkotinių priemonių disponavimą, taip pat už viešosios tvarkos pažeidimus“, – sako Alytaus policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl Lazdijuose padegto vyro sulaikyti 4 įtariamieji – vienas organizavo, trys vykdė

Pirmadienio vidurdienį, į štai šį Lazdijų mieste esantį namą įsibrovė trys asmenys. Grasindami ginklu, surišo 36-erių moterį, trylikametę mergaitę ir pagrobė 200 eurų bei du auksinius žiedus. Į namus grįžus 42 metų vyrui, nusikaltėliai jį irgi surišo, nuvedė į vonios kambarį, apipylė degiu skysčiu ir padegė. Pareigūnai sako, kad egzekucijai buvo kruopščiai pasiruošta.

„Iš visų turėtų priemonių galima teigti taip, kad jie buvo suplanavę ir apgalvoję, kaip tą nusikalstamą veiką padaryti. Kadangi turėjo tą skystį, gal buvo vienas iš kraštutinumų, kad ir padegti“, – pasakoja A. Jurgelevičius.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gausios policijos Lazdijuose: ieškomi į namus įsiveržę ir vyrą padegę asmenys

Visi įtariamieji – Vilniaus apskrities gyventojai. Tris į teismas leido suimti trims mėnesiams. Kardomosios priemonės dar laukia vakar sulaikytas 20-metis. Apie nusikaltimo motyvus pareigūnai nekalba. Dar nepavyksta apklausti padegto vyro.

Kauno klinikose gydomo Lazdijų miesto gyventojo būklė išlieka labai sunki. 42 metų vyras policijai irgi buvo žinomas – dėl kontrabandinių cigarečių gabenimo ir pardavinėjimo. Kas sieja užpuolikus ir auką – pareigūnai neatskleidžia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų