Teismas nepasigailėjo: moterį sumušusiems ir išžaginusiems panevėžiečiams bausmių nepakeitė

Panevėžio apygardos teismas ketvirtadienį atmetė už moters sumušimą bei išžaginimą nuteistų vyrų skundus ir nepakeitė žemesnės instancijos teismo jiems skirtų penkerių metų laisvės atėmimo bausmių, pranešė Panevėžio apygardos prokuratūra. 

Pasak prokuratūros, ikiteisminis tyrimas dėl šio įvykio buvo pradėtas pernai rudenį sulaukus nukentėjusios moters pareiškimo, kad ją viename bute sumušė ir išžagino du vyrai. 

Tyrimo metu nustatyta, kad kad du anksčiau už smurtinius nusikaltimus teisti 47 ir 38 metų amžiaus vyrai moteriai sudavė ne mažiau kaip 13 smūgių į galvą ir kitas kūno vietas, sulaužė jai nosį. 

Prokuratūros teigimu, nuteistieji savo kaltės nepripažino nei ikiteisminio tyrimo metu, nei teisme. 

Šįmet liepą pasibaigusiame Panevėžio apylinkės teismo procese sunkinančiomis aplinkybėmis taip pat buvo pripažinta tai, kad vyrai veikė bendrininkų grupėje ir nusikaltimą padarė būdami neblaivūs. 

Aukštesnės instancijos teismo vertinimu, Apylinkės teismas bylą išnagrinėjo išsamiai, visapusiškai ir nešališkai bei padarė pagrįstas išvadas dėl nuteistųjų kaltės. 

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Sandra Povilonienė.

Šis sprendimas įsiteisėja nedelsiant, tačiau gali būti kasacine tvarka skundžiamas Lietuvos Aukščiausiajam Teismui. 


Rašyti komentarą...
N
Nesveikas
2020-10-15 14:49:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepasigailejo? 5 metai tai jau pasigailejo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų