Laidoje – išbandymas Šakalytei: tokiai akistatai nebuvo pasirengusi

Šeštadienį TV3 žaidime „galvOK“ ir vėl netrūko kurioziškų ir netikėtų situacijų į kurias papuolė laidos dalyvai. Žaidime apsilankiusi „TV Pagalbos“ vedėja Renata Šakalytė nė negalėjo nutuokti, kad savo rankose laikys didžiulę gyvatę.

R. Šakalytės priešininku laidoje tapo kolega iš „TV Pagalbos“. Veterinaras Paulius Morkūnas kartu su Mantu Katleriu pasirinko klausimą apie gyvates, o šis skambėjo taip: ko negali gyvatė?

A. Mirksėti

B. Gadinti oro

C. Žiovauti

Pasirinkęs šį klausimą M. Katleris atskleidė, kad klausimų apie bet kokius gyvūnus prieš laidą labai prisibijojo P. Morkūnas.

„Jis prieš laidą sakė, kad tik neimkime veterinarinių klausimų, nes gėda bus, o aš specialiai paėmiau“, – juokėsi humoristas.

„Nuo šito atsakymo varianto sėkmės priklauso visa tavo kaip veterinaro ateitis“, – spaudimą Pauliui bandė daryti ir laidos vedėjas Andrius Žiurauskas.

Pasirinkę atsakymo variantą A laidos dalyviai sulaukė staigmenos, kai herpetologas Gerardas Paškevičius į studiją įnešė didžiulį smauglį.

Sulaukęs pasiūlymo palaikyti gyvūną rankose P. Morkūnas nedvejodamas sutiko, tačiau smauglį pernešus Renatai Šakalytei, laidų vedėja atrodė kiek sutrikusi ir tokios akistatos nesitikėjo.

„Man atrodo, kad jinai matuoja mano spaudimą“, – baiminosi R. Šakalytė smaugliui apsivijus jos ranką.

Nuotaikingą laidos ištrauką ir teisingą atsakymą sužinosite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Žaidimą „galvOK“ žiūrėkite šeštadieniais 19:30 per TV3 televiziją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų