Kolegos gedi Cololo: žmonės nesulaiko emocijų

Tragiška lemtis – anapilin vos 45-erių iškeliavo vienas žinomiausių Lietuvos televizijos veidų – šimtus komiškų personažų sukūręs ir įkūnijęs Vitalijus Cololo. Atostogaujantį Ispanijoje jį užklupo ūmi liga, operacijos metu sustojo vyro širdis. Tokia staigia netektimi dar sunkiai gali patikėti jo kolegos ir bičiuliai.

Atsivėrė neužpildoma tuštuma – Lietuva neteko dar vieno talentingo, net kiečiausias širdis prajuokinti gebėjusio artisto. Su Vytautu Šapranausku ne vieną dešimtį vaidmenų sukūręs, kartu net 13 metų dirbęs 45-erių komikas Vitalijus Cololo anapilin iškeliavo pirmadienį, atostogų Ispanijoje metu.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. V. Cololo draugai ir kolegos

Bičiulių teigimu – šių dviejų itin gabių komikų gyvenimai nutrūko ir per staigiai, ir per anksti.

„Vat tas puikiai…Puikioji. Pfff… Ir mes dabar nebeturim puikiosios. Ir dabar visai nebepuiku šiandieną. Mes matom, kai Šapranauską Vytautą praradom…taip pat ir Vitalijų…Tai iš tikrųjų tos vietos neužsilopo taip lengvai ir ten pučia vėjai“, – sako Saulius Urbonavičius-Samas.

Į Ispaniją lapkričio 9-ąją Cololo kartu su žmona išskrido aplankyti savo draugo Valdo Burnio, grupės „Išjunk šviesą“ įkūrėjo.

Vyrai mėgavosi atostogomis – kasdien gulėdavo paplūdimyje, plaukė stebėti delfinų. Kokia ūminė liga nusinešė Cololo gyvybę, kol kas neatskleidžiama, tačiau dėl jos Vitalijui prireikė 5 valandas trukusios operacijos, kurios komiko širdis neatlaikė.

O štai dar vasarą, viename iš paskutinių interviu laidai „Prieš srovę“ vyras išpažino savo neblėstančią, 23-ejus metus trunkančią meilę žmonai ir polinkį į karštakošiškumą.

Vyrą kalbinusi Mia tikina, to pokalbio metu Cololo atrodė kupinas jėgų, buvo numetęs apie 30 kilogramų svorio:

„Cololo atrodė tikrai visiškai atsigavęs, tikrai netekęs labai nemažai svorio buvo. Tuo metu jis man atrodė… nu geresnės formos jis niekada ir neturėjo.“

REKLAMA

Cololo draugai negali nuslėpti šoko. Esą neįmanoma patikėti tuo, kad paties jėgų žydėjimo sulaukusio komiko, visuomet kupino geros nuotaikos ir energijos, jau nebėra.

„Aš gavau tiesiog krūvą žinučių. Iškart žinučių ir kad Cololo mirė. Aš tiesiog, aš tiesiog riebiai nusikeikiau. Taip labai žmoniškai. Nes nu… Kaip taip?“, – pasakoja Saulius Urbonavičius-Samas.

„Žaibas iš giedro dangaus. Tai čia…Čia per paprastai tikriausiai. Tiesiog… Vat kiek skaičiau visų savo kolegų ar ne pasisakymus…Tai tas pasakymas, kad Vitalijus ir mirtis…Čia negali būti du žodžiai šalia. Kol kas netikiu“, – kalbėjo renginių vedėja Laima Tamulytė-Stončė.

„Yra ir kita pusė. Tai, kad Vitalijus visą laiką buvo tokio svorio pozityvumo užtaisas, kad jis neleistų, kad mes visi taip nukabinę nosis kalbėtume apie tai, kad gyvenimas šiek tiek pasikeitė ir kažko tai nebeliko“, – teigia TV laidų vedėjas Mindaugas Rainys.

Vienas iš paskutinių, šimtus personažų sukūrusio humoristo akibrokštų – Širinskienės vaidmuo „Auksinių svogūnų“ scenoje. Apie tai, kad Vitalijui teks įkūnyti šią politikę, vyras sužinojo likus kelioms dienoms iki pasirodymo.

Kartu su juo į sceną lipusi ir Aušrą Maldeikienę įkūnijusi aktorė, artima Vitalijaus Cololo draugė Violeta Mičiulienė, šiandien sunkiai tramdo ašaras:

„Jis žiauriai mylėjo gyvenimą…Žiauriai. Jis iš tikrųjų mylėjo kiekvieną dieną. Ir ne mums spręsti, ar tai reikėjo ištempti iki 80 metų, ar džiaugtis kiekvieną dieną tuo, ką jis darė. O jis niekad nedarė šiaip.“

Vitalijus Cololo Ispanijoje bus kremuotas. Tikimasi, kad jo pelenai į Lietuvą bus pargabenti šios savaitės pabaigoje. Jis bus palaidotas savo gimtinėje – Druskininkuose.


Rašyti komentarą...
L
Lile
2019-12-03 22:17:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ilsekis ramybeje,aciu uz tavo dovanotas dziaugsmo minutes.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų