Klaipėdietė kaimynų gyvenimą pavertė pragaru: nufilmavo, kas vyksta rytą vakarą

Ar gali būti, kad šiandien Lietuvą užpuolęs koronavirusas kai kuriems žmonėms gali pasirodyti ne toks ir baisus? Tai, kas jau keletą metų vyksta viename daugiabutyje Klaipėdoje, kaip ir tas virusas, iš proto varo ir baugina dešimtis niekuo dėtų žmonių.

Į laidos „Prieš srovę“ redakciją kreipusis klaipėdiečių pora sako, kad savo nuomojamame bute negali atlikti net elementariausių buities darbų, tokių kaip ryte užsiplikyti puodelį kavos ar savo namuose naudotis skalbimo mašina. Viktorija ir Maksimas skaičiuoja, kad kaimynė dėl jų esą netinkamo elgesio pareigūnus kvietė jau daugiau nei šimtą kartų.

„Vieną rytą ji nesenai skambino vyrui į telefoną ir aiškiai pasako, kas jai trukdo. Tu dabar sako sėdi virš mano galvos, argi ne taip, eik į miegamąjį. Ji mums nurodinėja kaip gyventi, klausinėja, kur padėta yra tavo skalbimo mašina“, – tikina ramiai gyventi nebegalinti Viktorija.

Klaipėdiečiai pasakoja, kad buvo ir taip, kad pareigūnai į Laukininkų gatvę skubėjo net tris kartus per dieną.

„Kai ryte ateinu į virtuvę, ir išgirstu ją, tai jau žinau, kad pirmas trenksmas mašinos durim, tai bus policija. Ir niekada neapsirinku“,  – pasakoja prie policijos vizitų jau įpratęs Maksimas.

Maksimo filmuotame vaizdo įraše girdėti, kad kaimynei trukdo net tokie dalykai kaip skalbimo miltelių kvapas ir net jo rytinė kava.

Laidai „Prieš srovę“ savo namų duris pravėrusi klaipėdietė priekaištus kaimynams žėrė vieną po kito.

„Kai tu prabundi. čirškia gartraukis, vakare čirškia gartraukiai, eina kvapai, eina rūkalų kvapai. Ar aš meluoju, ar aš nežinau, dėl ko aš kviečiuosi“, – žurnalistei skundėsi moteris.

Kodėl policijos pareigūnai Klaipėdoje, tarsi čia nevyktų jokie kiti apiplėšimai ar vagystės, viską metę nuolat lekia į Laukininkų gatvę?

„Ar taip nėra švaistomi mūsų visų, mokesčių mokėtojų, pinigai“, – klausia policininkų vizitų išvarginti klaipėdiečiai.

Klaipėdos policijos atstovė patikino, kad visi iškvietimai yra grupuojami į tris skirtingas kategorijas, tačiau nevykti pareigūnai negali.

REKLAMA

„Įstatymai tokie kad mūsų pareigūnai privalo reaguoti į visus iškvietimus. Ir jau vietoje aiškinasi kokia situacija. Policijos pareigūnai dirba savo darbą, jie patruliuoja pagal nustatytą grafiką, tai apmokama pagal jų grafiką“, – patikino Klaipėdos policijos atstovė spaudai Andromeda Grauslienė.

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
K
Kukutis
2020-04-25 20:44:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei leidžiatės šokdinami tos moteriškės, tai ir šoksite iki nukritimo. Gal pirmiausia paklauskite ir paprašykite raštu sudaryti norų sąrašą. Pvz,; kad žmonės gyvenantys virš jos buto nesinaudotų tualetu ( girdisi nuleidžiamo vandens garsas), negertų arbatos, nes švilpia virdulys, ir taip toliau, taip toliau ... Tuomet su tui sąrašu nueikite pas žmonės kurie gyvena aukštu žemiau nei skundikė ir pareikalaukite, kad jie kviestų policiją dėl tų pačių priežasčių. Jei ponia skundikė gyvena pirmam aukšte susitarkite kad pagelbėtų kaimynai gyvenantys šalia. Kitokio varianto išspręsti nesibaigiančius pilicijos kvietimus, nematau.
Atsakyti
-15

N
Nesvarbu
2020-04-25 22:03:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiai kaimynei reikia psichiatro pagalbos
Atsakyti
-6

V
Vika
2020-04-25 21:52:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
As sakyciau pas advokata ir tokia grazuola privataus kaltinimo tvarka i teisma, va ir baigtus visi mandrumai, galetu balius kelt net cyptelet bijotu.
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (43)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų