Kelionių organizatoriai tikisi tik vieno: nori sergamumo skirstymo pagal regionus

Pavargę po karantino ir vėl gresiant naujiems suvaržymams žmonės dairosi į galimybes keliauti ir pailsėti šiltose ir saulėtose šalyse. Tačiau ar tikrai šiemet galėsime išvykti į užsienį? Apie tai TV3 Žinių studijoje kalbamės su Lietuvos turizmo asociacijos vykdomąja direktore Milda Plepyte-Rainiene.

Žmonės jau išsiilgę kelionių ir girdėjome, kad jau nuo šio savaitgalio jau atnaujintos kelionės į Kiprą. Tai kaip su tuo Kipru ir gal galime tikėtis, kad daugiau kelionių greitu metu atsiras?

Tikrai labai džiaugiamės, kad vėl grįžo Kipras, nes buvo pradėtos kelionės, tuomet jis vėl buvo uždarytas, nes keliauti į Kiprą nebuvo saugu. Dabar nuo sekmadienio mes vėl turime užsakomuosius reisus būtent į Kiprą. Tai yra tikrai labai ženklus postūmis. Ypatingai šių dienų situacijoje, kuomet beprotiškai didelė dinamika ir labai sunku orientuotis į kurias kryptis galima toliau skristi.

Kipras tikrai svarbi kryptis, bet kalbant apie tai, kokių krypčių tikėtumėmės ir ko lauktumėme tai galiausiai dėl sprendimų atskiruose regionuose.

Tai yra, kad sergamumo rodikliai būtų skaidomi ne valstybiniu mastu, bet tiesiog į atskirus regionus. Ypatingai saloms ir kad kelionių organizatoriai galėtų vykdyti keliones į tokias salas kaip Madeira, kuri priklauso Portugalijai. Taip pat rudens karalienė Kanarų salos.

Dienos komentaro pokalbis plačiau – video siužete.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų