REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gautas pranešimas apie kavinės kieme vykstančias muštynes. Į įvykio vietą nuskubėjo policijos ekipažas ir laidos „Farai“ operatorius.

Gautas pranešimas apie kavinės kieme vykstančias muštynes. Į įvykio vietą nuskubėjo policijos ekipažas ir laidos „Farai“ operatorius.

REKLAMA

Atvykę pareigūnai papuolė tiesiai į grumtynių centrą. Dar nespėjus išlipti iš tarnybinio automobilio, tiesiai prieš policininkų akis vienas vyras stipriai smogė kitam į veido sritį. Pareigūnai nedelsdami išskyrė mušeikas.

Didžiulio konflikto metu dalyvių daug – visi šnekėjo, kažkas rėkė, kažkas bandė paaiškinti situaciją. Svarbiausia pareigūnų užduotis – visus nuraminti.

Pradžioje neįmanoma suprasti kas prieš ką ir kodėl. Vieni ragino sulaikyti jaunimą, kitas skundėsi išmuštu dantimi.

Policiją iškvietusi moteris skubėjo paaiškinti, kas atsitiko, tačiau jos pasakojimą nutraukė įsismarkavę vaikinai. Visi ėmė kaltinti vieni kitus pradėjus konfliktą.

REKLAMA
REKLAMA

Grumtynių metu nukentėjo ne vienas. Stambaus sudėjimo vyras tikino, kad buvo užpultas. Kad būtų išvengta agresijos protrūkio, pilietis laikinai sulaikomas.

REKLAMA

Laimei, muštynių dalyviai noriai vykdė pareigūnų reikalavimus. Galiausiai paaiškėjo dėl ko susikibo dvi vakarojančios kompanijos. Dėl muštynių kaltas automobilio vairuotojas, kuris nuspaudęs akseleratorių svilino padangas.

„Viskas dėl šito ir prasidėjo. Pas mus langai atidaryti, mes šokom, viskas tvarkoje, ir dūmai b**t“, – aiškino vyras su išmuštu dantimi.

Vyresnio amžiaus kompanija smagiai ilsėjosi, kai pro pravertus langus į salę pradėjo veržtis degančios gumos kvapas. Vyrai suskubo į lauką žiūrėti kas vyksta, gal dega automobilis. O čia susidūrė su jaunuoliais, kurie pramogavo demonstruodami variklio galią. Žodis po žodžio ir svylančios gumos rūke pasipylė smūgiai.

Kaip pareigūnams stengėsi suvaldyti chaosą, pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų