Kaimynai pasakoja apie dramą Alytuje, kai dingo naujagimis – nužudymu įtariamas tėvas elgėsi keistai

Alytuje 25-erių vyras, įtariama, nužudė naujagimį, kūdikio mama gydoma ligoninėje. Apie nusikaltimą teisėsaugininkai sužinojo iš Vaiko teisių specialistų, kai jie pranešė apie nėščią merginą, kuri galimai atsikratė naujagimio. 

Jauna alytiškių šeima gyveno bendrabučio tipo name Vilties gatvėje. Jaunas vyras su mergina augino vienų metų ir trijų mėnesių berniuką. Kad jaunutė moteris vėl nėščia – žinojo visi. Tokių dalykų bendrabutyje nenuslėpsi. Kad moteris greit gimdys, išdavė aiškiai padidėjęs moters pilvas.

„Ji man tik pasakė, kad ji laukiasi, kai pasidarė nėštumo testą. Ji nei pas daktarus, niekur nesilankė. Ji pastoviai namuose būdavo. Po to, kai mano draugas pas ją paklausė, kur pilvas, sako – per naktį svorį numečiau. Bet kaip įmanoma per naktį“, – sako nėščiąją pažinojusi mergina.

Apie jos nėštumą liudija ir čia pat gyvenanti senyvo amžiaus moteris.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaimynai pasakoja apie dramą Alytuje, kai dingo naujagimis – nužudymu įtariamas tėvas elgėsi keistai

„Aš ją matydavau, tačiau nebendraudavau. Mačiau, kad laukėsi, buvo didelis pilvas. Aš nepastebėjau, kada pilvas dingo. Ji labai slapstėsi paskutinę savaitę“, – teigia ji.

Šiuo metu 20-metė yra ligoninėje. Gali būti, kad ji gimdė namuose viena ar su draugu, jos būklė yra labai pablogėjusi po gimdymo be medikų. Žmonės kalba, kad antras vaikas buvo nelaukiamas.

„Ji pasidarė nėštumo testą. Ir ji man sako, teigiamas. Sakau, ar sakei savo draugui? Sako, jis miega. Sakau, padėk ant lovos, jis atsikels ir pamatys. Sako, ne, jis numes. Sako: padėsiu prie kompiuterio. Na, ir po kokios valandos ji ateina pas mane, mes nuėjome parūkyti. Sakė, jei aš laukiuosi, aš su tavim nebegyvensiu“, – pasakoja kaimynė.

Naujagimio atsikratyta greičiausiai praėjusią savaitę. Kaimynai apie tai suprato, kai įtariamasis apie tai pats pasipasakojo.

„Čia antradienį ar trečiadienį ryte, tiksliai nepasakysiu, anksti ryte atėjo, nors jis miegodavo iki kokios dvyliktos, pirmos valandos. Atėjo anksti ryte. Ir taip supratom, kad kažkas negerai. Jis pasikvietė mus parūkyt, mes rūkom ir jis sako: ar patyręs tokį jausmą, kai miršta ant rankų draugas. Mes supratom. Jis anksti ryte niekados neateidavo“, – toliau kalba ji. 

REKLAMA

Žmonės kreipėsi į Vaiko teisių tarnybą, kai pamatė staiga suplonėjusią merginą. Neliko jokių abejonių dėl nusikaltimo.

„Ir po dienos jau vakare ateina ir jinai be pilvo, supratom, kad jinai pagimdė, bet to vaiko nematyti buvo. Kaip ir supratome, kad atsikratė, nes jis vis tiek nenorėjo to vaiko“, – teigia pašnekovė.

Šiuo metu jo tėvas suimtas, o motina – ligoninėje, todėl vaiką globoja močiutė.

Žmonės sako, kad kai mergina staiga suplonėjo, ji labai sublogo, niekur neidavo, ją matydavo tik bendrabutyje – buvo išėjusi iš kambario visa perbalusi.

„Aš pati pranešiau, kai supratau, kad čia kažkas negerai, aš pasiskambinau savo socialinei darbuotojai ir pasakiau, įtariu, kad laukėsi mergina. Sakė, aš perduosiu kitoms instancijoms. Kokia pusė valandos ir atvažiavo vaiko teisės. Išsivežė tą merginą ir paskui atvažiavo policija. Aš turėjau pasakyti. Nes mes vieninteliai bendravom su ja, ir jei, neduok Dieve, būtų vėliau išsiaiškinę, mes būtume kaip bendrininkai“, – įsitikinusi kaimynė.

Policija praneša, kad 25-erių metų vyriškis yra įtariamas ne tik padėjęs atsikratyti kūdikio, o naujagimio nužudymu. Įtariamasis suimtas trims mėnesiams. Už bejėgiškos būklės žmogaus, naujagimio nužudymą jam gresia ilgi metai kalėjimo.


Rašyti komentarą...
R
Remis
2021-01-27 19:40:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu.tai kastruokis jeigu vaiku nenori.o tai tik sterilizuotis
Atsakyti
-5

A
Ašarėlė
2021-01-28 01:44:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
O aš laukiu įvaikinimo eilėje jau virš metų...Kaip ji gali gyventi po šito...Juk yra anoniminiai gyvybės langeliai..Mažas angelėlis išvydęs pabaisas...Koks baisus šis pasaulis.
Atsakyti
-2

!
!!!!!!
2021-01-28 00:08:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Savo subines tik gelbsti kad nebutu bendrininkai. O anksciau negalejot pranest kad jusu kaimyne ir jos suguventinis nenori vaiko ,kad nesilanke gydytojo apziuroms, slepe pilva? Neatrodo kad viskas cia buvo is anksto suplanuota ir nuspresta? Labai jau Neva Gera darba padaret praneset , reikejo pranest anksciau butu isgelbeje nekalta butybe Vargsa vaikuti kuris tik isvydo pasauli kelioms minutes. Negaliu nustot verkt...
Kiek yra seimu kurioms nepavyksta susilaukt, butu ivaikintas myletas uzauges . Zverys taip nedaro, kad Abu jie suputu kalejime iki gyvos galvos. o Jums kaimynai linkiu gyvent su nuodeme ir grauzatim kad nieko nedaret anksciau neuzkirtot kelio tokiam nusikaltimui
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų