REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daugiabučio gyventojus gąsdino agresyvi kompanija, stoviniuojanti prie lifto. Į policija paskambinusi moteris teigė, kad vienas vyriškių turi peilį, todėl norėdami užtikrinti gyventojų saugumą pareigūnai vyko į įvykio vietą, o kartu su jais ir TV3 laidos „Farai“ operatorius. 

Daugiabučio gyventojus gąsdino agresyvi kompanija, stoviniuojanti prie lifto. Į policija paskambinusi moteris teigė, kad vienas vyriškių turi peilį, todėl norėdami užtikrinti gyventojų saugumą pareigūnai vyko į įvykio vietą, o kartu su jais ir TV3 laidos „Farai“ operatorius. 

REKLAMA

Atvykus į vietą buvo matyti, kad laiptinės durys atlapotos, o iš vidaus sklido triukšmas. Iš pradžių policininkai patikrino tarpduryje stovintį pilietį, draudžiamų daiktų jis neturėjo. Užėjus į laiptinę, aikštelėje prie lifto, stoviniavo keturi vyriškiai. Du jų nepratarė nei žodžio, du kalbėjo be pauzių.

„Kas yra? Pasitikrinime! Laikyk striukę“, – vienas smarkuolis demonstravo įžūlumą ir siūlė policininkui muštis. 

REKLAMA
REKLAMA

Striukė nukeliavo pas draugą, o pikti žodžiai – pareigūno adresu.

„Iš kojos kaip trenksiu, nuskirs tavo...“, – tazerio paruošimas naudojimui iššaukė pykčio pliūpsnį. 

REKLAMA

Vienas šūvio patirti nenorėjo, kitas ruošėsi nuspirti, bet kol kas tik liežuviu plakė. Berneliai nesuprato, kokiu siauru takeliu eina – pagal pranešimą vienas jų galimai turi peilį, tačiau įtemptą situaciją pavyko suvaldyti nenaudojus specialiųjų priemonių.

„Draudžiamų daiktų neturi?“, – prie sienos prirėmęs aršiausią vyrą klausė policininkas. 

Kišenėse draudžiamų daiktų nėra, tačiau apžiūros metu įžeidinėjimai bei grasinimai nesiliovė.

„Antrą dieną dirbi ir kietas labai? Tu neraganėk, girdi?“, – policininkui kalbėjo vyras. 

REKLAMA
REKLAMA

Kol vienas buvo tikrinamas, kitas dalijosi senų laikų etiketo paslaptimis.

„Dabar bachūrai eina vienas ant vieno, ne? Dvidešimt stebi, jeigu kuris išsitraukia peilį, jį suspardo. Nu, tai va, tokie įstatymai buvo teisingi, supranti? <...> Įstatymai, garbės kodeksas buvo“, – aiškino pareigūnui kitas.

Painios šnekos apie garbės kodeksą ir patirtus išgyvenimus perėjo į naują agresijos pliūpsnį.

„Tave Šveicarijoje į šulinį išspirtų iš policijos, parašysiu visus skundus. Tu durnas esi! Visos vyr. tyrėjos mano draugės“, – vienas per kitą šaukė vyrai. 

Pareigūnai kantriai laukė, kol vyriškiai išsikvėps ir keliaus namo. Vėl pasipylė siūlymai muštis. Sunku suprasti kodėl, bet vienas vyriškių nusimetė viršutinius drabužius ir šypsojosi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Einam pasiboksuoti!“, – šaukė vyrai.

Kuo toliau, tuo labiau aikštelė prie lifto virto vartais į paralelines visatas arba į pasąmonės gelmes. Nuskambėjus žodžiams apie taiką ir dorybę į sceną įžengė moteris. 

„Eik tu velniop! Šiukšlė!“, – pilietė nieko nelaukdama ploja vienam per žandą, kitą įvardina ir perima situaciją į savo rankas.

Agresija baigėsi akimirksniu – šeimininkės žodis suveikė stipriau nei tazerio šūvis. Pagaliau visi sugužėjo į liftą, o moteris paaiškino, kas čia nutiko.

„Tam, kur trenkiau nuogam, tai jis mane nervina jau. Vienas buvo išvažiavęs pas mano pusbrolį padėti, mano sūnėnas jį atvežė ir jie atėjo padėti nešti darbo įrankius. Nešiau ir aš“, – aiškino moteris.

REKLAMA

Vyrai susirinko padėti kaimynui, už pagalbą įprasta atsidėkoti. Tuokart daugiabučio gyventojų nervai nebeatlaikė, o peilis greičiausiai buvo vienas iš įrankių.

„Man kaimynai sako, eik tu greičiau, nes tuoj išveš tavo tą kurortininką, sako, eik pas pareigūnus, duok per snukį, vis tiek mamos paklausys“, – juokėsi moteris.

Po kelių dienų pagrindiniai šios istorijos dalyviai vėl susitiko su pareigūnais, o aplinkybės buvo ypač kraupios – svarbia tapo kiekviena minutė.  

Visą situaciją išvyskite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 20 val. per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų